środa, 29 kwietnia 2015

Prezenty dla każdego.

Jeśli brakuje wam pomysłu na prezent dla przyjaciółki, czy znajomego, zajrzyjcie na stronę sklepu Gadżetex i wybierajcie do woli. Dziś zaprezentuje wam trzy ciekawe gadżety, które spełnią funkcję drobnego daru.


ŚWINKA SKARBONKA
Niebanalny, zabawny prezent dla solenizanta w każdym wieku. Świnka prezentuje się po prostu uroczo :) Oczywiście posiada to, co skarbonka mieć musi: miejsce na wrzucanie monet, a także zatyczkę, pozwalającą na opróżnienie świnki z uzbieranych funduszy. Dzięki dołączonej kredzie i czarnej barwie gadżetu, samodzielnie możemy ozdobić taką skarbonkę, wypisać na niej imieninowe czy urodzinowe życzenia. 

RAMKA NA ZDJĘCIA
Ramek nigdy nie jest zbyt wiele. Ta prezentuje się fantastycznie, za sprawą wnętrza wypełnionego wodą i migoczącymi drobinkami. Przy potrząśnięciu ramką, maleńkie elementy wirują jak szalone. Mając kilka takich ramek, możemy je ze sobą łączyć, tworzyć wieżę, bo góra i dół gadżetu, posiada specjalne wypustki - identyczne jak u klocków lego. 

BRELOK
Śmieszny i jakże uroczy brelok, w formie uśmiechniętego ludzika. Wnętrze gadżetu, zostało wypełnione dwufazowym płynem, w którym pływa sobie mniejszy osobnik :) Brelok przypadnie do gustu dzieciakom, bo można go sobie przypiąć do plecaka czy piórnika. I od razu humor nam się poprawia prawda? 

Więcej pomysłów na odjazdowy prezent: http://www.gadzetex.pl/odjazdowe-prezenty-c-17.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger