piątek, 17 kwietnia 2015

Skarpety na każdą stopę ;)

Na dworze dziś nieco chłodniej, więc postanowiłam pokazać wam kolejne skarpety od nastopy.pl Dzięki nim nie zmarzniecie podczas wiosennych spacerów.Zacznę może od tych neonkowych ;)

Materiał: 70% bawełna, 27% polyamid, 3% lycra
Cena: 8.99 zł do kupienia tutaj
Skarpetki mają dosyć nietypowy kolor, ale mnie taka barwa od razu poprawia humor. Posiadają jeszcze delikatny, pasiasty wzorek, który fajnie wygląda na stopie.
Skarpetki są mega delikatne, mięciutkie, dosłownie nie czujemy, że je nosimy. Nic nie uciska, nie uwiera, jednocześnie nie zsuwa się z nogi. Odpowiednie dla osób aktywnych, ponieważ mają działanie antybakteryjne i antygrzybicze. W ofercie sklepu znajdziecie jeszcze ten model skarpet w kolorze czarnym, białym, fioletowym i czerwonym


Materiał: 75% bawełna, 23% polyamid, 2% elastan
Cena: 10.99 zł do kupienia tutaj
Z racji tego, że uwielbiam buty crocs'y, chodzę w nich non stop, z uśmiechem na ustach dopasowałam coś do tego specyficznego obuwia. Stopki są wygodne, przyjemne w dotyku. Posiadają unikalne wzorki, które nie znikają już po kilku praniach. W takich skarpetach stopa nie ma szans na spocenie. Dwie pary oryginalnych skarpet w tak niskiej cenie? Nic tylko kupować :) Myślę, że z bogatej oferty kolorystycznej, każdy wybierze coś dla siebie.

A wy które skarpety z chęcią założyłybyście na swoje stopy? Te żółte czy może kolorowe stopki crocs? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger