niedziela, 21 maja 2017

Żel do skórek z efektem peelingu

Pielęgnacja skórek wokół paznokcia nie należy do najłatwiejszych. Moje dłonie narażone są na kontakt z detergentami, a co za tym idzie, skórki również stają się wysuszone, pojawiają się zadziorki. Wycinanie ich? Nie opanowałam tej sztuki do perfekcji ;) Wolę odsunąć skórki patyczkiem. Aby odpowiednio je zmiękczyć i pielęgnować, używam kosmetyku od firmy Coloris

 http://coloris.biz/
Od producenta:

Skład:

Pojemność: 12 ml
Cena: 8.99 zł do kupienia tutaj
Moja opinia: 
Wiem doskonale, że samodzielnie można przygotować taką zmiękczającą kąpiel dla skórek, ale po co się męczyć, gdy jest gotowy i co najważniejsze, skuteczny preparat. Na samym początku myślałam, iż kosmetyk od Laura Conti jest właśnie takim zmiękczającym specyfikiem i nic ponadto. Ależ się zdziwiłam! Bo to także delikatny, przyjemny peeling. 

Produkt otrzymujemy w niewielkiej, typowej i zarezerwowanej dla lakierów buteleczce. Dozujemy go przy pomocy długiego, wąskiego pędzelka. To dzięki niemu preparat trafia tam gdzie powinien, nie spływa z palców. 


W strukturze kosmetyku łatwo dostrzec i poczuć mnóstwo peelingujących drobinek. Są delikatne, ale wykonują swoją robotę jak trzeba. Preparat nie posiada nieprzyjemnego zapachu, także spokojnie możemy się poddać jego działaniu i nie krzywić nosa podczas urodowego seansu;)

Żel znakomicie zmiękcza skórki. Dawno nie miałam tak dobrego produktu do ich pielęgnacji. Kosmetyk nie podrażnia, nie rani delikatnych okolic przy paznokciu, ale też wspaniale wygładza. Dzięki niemu, nie mam żadnych kłopotów z odsunięciem patyczkiem skórek. One natomiast są odpowiednio nawilżone, wyglądają na zadbane. Jeśli zależy wam na idealnym manicure, a jestem tego najzupełniej pewna, musicie koniecznie zaopatrzyć się w buteleczkę preparatu od Laura Conti. To nowość w ich ofercie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger