wtorek, 16 maja 2017

Herbaciany prezent - Basilur Tea

Nie wiem czy wiecie, ale jeśli śledzicie mnie na bieżąco to tak, że należę do osób, które dosłownie ubóstwiają herbatę. Nie jestem jednak szczególnie wybredna, chętnie piję herbatki owocowe, czarne, zielone. Szukam natomiast niebanalnych połączeń smakowych i produktów w ciekawych opakowaniach. Taka jest herbata od Basilur Tea... Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak pięknie zapakowanym suszem... Coś wspaniałego! Popatrzcie sami. 

 


Waga: 100 g
Cena: 21.58 zł 47.95 zł do kupienia tutaj
Moja opinia: 
Widzicie to cudo? Czyż nie jest piękne? Ja jestem zachwycona tą uroczą, ale jakże elegancką puszką. Wierzcie mi... Wypiję herbatkę, opróżnię puszkę, a następnie wypełnię ją jakimiś drobiazgami typu kolczyki, wisiorki itp. Tak zapakowana herbata, będzie idealnym prezentem dla mamy, babci, cioci, koleżanki itp. Z okazji imienin, urodzin, albo tak od serca. Produkt Basilur sprawdzi się w każdej sytuacji.

We wnętrzu puszki znalazłam herbatę zapakowaną w strunowy woreczek. Dodatkowo, producent pomyślał o dołączeniu papierowych filtrów do zaparzania. Mogę więc przygotować swój ulubiony napar i nie męczyć się z fruwającymi po filiżance "elementami" herbaty.

Przygotowany napój jest niezwykle orzeźwiający, odpowiednio gaszący pragnienie i zwyczajnie smaczny. Uwielbiam czarne herbaty, a ta szczególnie przypadła mi do gustu. Wyczuwam nutkę pomarańczy, która nadaje całości nieco egzotycznego wyrazu. Róża i bergamotka tworzy harmonijną całość i nieco uspokaja charakter naparu. Romance jest przepyszna! Wierzcie mi na słowo, a jeśli nie chcecie, to same spróbujcie produktu Basilur. Będziecie zachwycone!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger