niedziela, 7 czerwca 2015

Sos czekoladowy Fanex.

Jeśli jesteście takimi wielkimi łakomczuszkami jak ja, to z pewnością zainteresuje was słodki produkt od firmy Fanex.


O firmie:
Firma Fanex zajmuje się produkcją sosów, ketchupów, majonezów, musztard, dressingów, paluszków, marynat dla odbiorców gastronomicznych i detalicznych. Jest prywatną spółką z polskim kapitałem działającą od 1988 roku.
Jej produkcja skupia się wokół wyrobów zaspokajających potrzeby i wymagania szeroko pojętej gastronomii oraz sieci marketów detalicznych. Wykorzystuje naturalne surowce o najwyższych parametrach jakościowych. To zarówno wyroby sygnowane logo „Fanex” (około 300 podstawowych jednostek magazynowych), jak i marki własne klientów.
Kluczowe produkty Fanexu zostały wielokrotnie wyróżnione i docenione przez konsumentów. Flagowe dla producenta „Ketchup nr 7” oraz „Majonez wyborowy” od dwudziestu lat są sygnowane znakiem jakości "Q" zastrzeżonym na rzecz Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji, natomiast „Ketchup nr 7” w butelce 585g, „Sos Tysiąca Wysp” 950g, „Sos Gyros” 950g i „Sos Meksykański” 1kg w 2012 roku zostały wyróżnione znakiem „Poznaj Dobrą Żywność” przyznawanym przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Waga: 1000 g
Cena: 11.17 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Kto z nas nie lubi od czasu do czasu sięgnąć po coś słodkiego. Wiadomo, że czekolada i inne łakocie poprawiają nastrój. Jeśli znudziły się wam proste desery w postaci lodów ze sklepu, tradycyjne ciasta czy gofry tylko z bitą śmietaną, to warto zwrócić uwagę na sos czekoladowy Fanex. Dzięki niemu, podany deser zachwyci smakiem. Sos umieszczono w wysokiej, dużej buteleczce, wyposażonej w sprytny dozownik, ułatwiający fantazyjne wylewanie produktu na ciasto, lody i inne specjały. Sos jest po prostu obłędny! Nie oszałamia nas zbytnią słodyczą bez wyrazu, ale zaskakuje lekką, kakaową nutką. Coś wspaniałego! 
Dzieci oczywiście ochoczo zabrały się za testy produktu Fanex. Dziś sosik powędrował między innymi, na świeże truskawki...


Domyślam się, że obok takiej pyszności nie można przejść z zupełną obojętnością. Sos deserowy, to najlepszy sposób na urozmaicenie deseru. Butla wystarczy na długo, a cena zachęca do zakupu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger