sobota, 13 czerwca 2015

Co znajduje się w kosmetyczce mojego mężczyzny?

My kobiety uwielbiamy kosmetyki. Jeśli chodzi o facetów, to sytuacja nie wygląda aż tak różowo. Im do szczęścia wystarczy tylko woda, mydło i tania woda po goleniu. By zachęcić mężczyzn do odpowiedniego dbania o siebie, firma Eveline Cosmetics wprowadziła do swej oferty nową linię produktów... MEN X-TREME. Oto przedstawiciel, bo na kolejne kosmetyczne egzemplarze przyjdzie jeszcze czas.


Od producenta:


Skład:
Pojemność: 50 ml
Cena: 21.59 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Mój mąż nie stroni od kosmetyków, ale też lubi stosować takie, które nie wymagają żmudnego nakładania, mają odpowiednie opakowanie. W przypadku kremu od Eveline, mężczyzna otrzymuje do dyspozycji elegancki, szklany słoiczek. Wszystkie informacje odnośnie produktu, znajdują się na kartonowym pudełeczku. Przyznaję, że mąż ani razu nie pomylił kremu z żadnym innym, ponieważ ma on charakterystyczny, męski wyraz :) Wnętrze słoiczka zabezpieczono ochronnym sreberkiem, także kupujący ma pewność, iż jego egzemplarz jest w stu procentach świeży i nie wymacany na potęgę. Zarówno ja jak i mój luby, mamy na tym punkcie prawdziwego bzika i jesteśmy przeciwni "testowaniom" oryginalnych kosmetyków w sklepach. 


Krem zaskoczył męża puszystą, przyjemną i jakże lekką konsystencją. Świetnie rozprowadza się na skórze i wchłania błyskawicznie. Nie pozostawia jednocześnie tłustego, lepkiego, bardzo nieprzyjemnego filmu. Krem posiada typowo męski zapach, który przyjemnie odświeża i nie ma szans się znudzić przed zakończeniem jego użytkowania.


Czy krem wpływa w jakikolwiek sposób na stan skóry faceta? Oczywiście! Mąż zaobserwował pozytywne zmiany już przy pierwszym zastosowaniu. Kremu używa rano i wieczorem, więc ma szansę na dokładne poznanie produktu Eveline. Co takiego ofiarowuje krem X-Treme? Odpowiedni stopień nawilżenia skóry, niwelowanie zaczerwienień, podrażnień po goleniu, nie wywołuje szczypania, pieczenia. Fantastycznie chłodzi i zapewnia uczucie komfortu. 
W towarzystwie takiego kremu, skóra mojego męża zachowuje się o wiele lepiej niż wcześniej. Nabrała miękkości, a nieestetyczne zmiany wywołane częstym goleniem, przestały być większym problemem. Mam nadzieję, że z tak dopracowanymi produktami, płeć przeciwna nabierze jeszcze większej ochoty na systematyczne korzystanie z kosmetyków. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger