sobota, 13 czerwca 2015

Odmień mieszkanie niepowtarzalnym zapachem.

Nie wyobrażam sobie, by w moim domu brakowało przeróżnych zapachowych gadżetów. Świece, dyfuzory z patyczkami czy automatyczne odświeżacze powietrza, to lubię! Niedawno otrzymałam coś, co stworzyło w mieszkaniu klimat karaibskiej plaży. Co to może być? Nowy odświeżacz powietrza od Air Wick Polska.


O firmie:
Każdy posiada niepowtarzalną historię pisaną zapachem - również Air Wick®. Nasza historia rozpoczęła się w roku 1943, kiedy to zaczęliśmy sprzedawać zapachy do pomieszczeń w Stanach Zjednoczonych. W miarę, jak roznosiła się wieść i wzrastało zainteresowanie naszymi najlepszymi zapachami, rozwijaliśmy naszą działalność, by w roku 1953 oferować nasze produkty gospodarstwom domowym Europy, Kanady i Australii.
Dziś produkty Air Wick® są dostępne w ponad 60 krajach świata. Oferujemy szeroki asortyment zapachów do pomieszczeń, obejmujący odświeżacze elektryczne Scented Oil, odświeżacze automatyczne Freshmatic®, pachnące patyczki, świece zapachowe, spraye do pomieszczeń oraz pozostałe dekoracyne odświeżacze powietrza i dyfuzory zapachów. Nasze zapachy są bardzo różnorodne, od kwiatowych, korzennych, owocowych i słodkich kompozycji, po zapach świeżego prania, lawendy i cytrusów.
Dzięki produktom Air Wick® zawsze masz pewność, że Twój dom jest przytulny, pachnie świeżością oraz odzwierciedla Twoją osobowość. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zapachu, który zabierze Cię w daleką podróż, czy takiego, który pozwoli Ci wrócić myślą do domu, jesteśmy pewni, że znajdziesz go pośród produktów Air Wick®. Przejrzyj nasze produkty i odkryj, dlaczego dzięki produktom Air Wick® otoczenie się przytulnym zapachem domu jeszcze nigdy nie było takie łatwe.
Uwielbiam produkty Air Wick. Kupuje je regularnie i to zarówno odświeżacze automatyczne, jak i te elektryczne czy nawet zapachowe świece. Firma ma bogatą ofertę z której każdy wybierze coś dla siebie. Tym razem miałam okazję poznać nowość od Air Wick. Do testów otrzymałam zestaw: odświeżacz powietrza w areozolu (wkład), oraz specjalne urządzenie rozpylające (dyfuzor). Producent pomyślał nawet o dwóch bateriach AA, potrzebnych do sprawnego działania gadżetu. 

Na opakowaniu znajdziemy wszystkie wskazówki odnośnie uruchomienia urządzenia, oraz samą zasadę jego działania. Nie będę więc was zanudzać dokładnymi wyjaśnieniami. Dodam tylko, że łatwo i sprawnie umieścimy wkład na swoim miejscu, a także ustawimy sobie odpowiedni stopień intensywności zapachu. 

Urządzenie prezentuje się po prostu nienagannie. Wpasuje się w klimat każdego pomieszczenia, nie straszny jest dla niego styl tradycyjny czy nawet nowoczesny. Dyfuzor możemy postawić sobie na szafce, szafie, a nawet zawiesić na ścianie. Pełna dowolność, bo producent dba o naszą wygodę :) 
Odświeżacz który otrzymałam, pochodzi z nowej linii "Life Scents". Linia ta określa pierwszy wielowarstwowy zapach, zmieniający się wraz z biegiem czasu. Brzmi ciekawie i zachęcająco, bo tak też jest w rzeczywistości.
Mój odświeżacz zawiera trzy kuszące nuty zapachowe: dryfujące drewno, morską świeżość i ciepłą bryzę. Te zapachy przenikają się i kumulują, tworząc nieprawdopodobnie piękną kompozycję. Nie spotkałam się wcześniej z tak wyrazistym, lekkim, świeżym, a jednocześnie trwałym aromatem odświeżacza powietrza. Produkt skutecznie niweluje nieprzyjemne zapachy. Nie jest zbyt duszący, drażniący czy przyprawiający wrażliwców o ból głowy i nudności. 
"Spacer po karaibskiej plaży", przygotowuje mnie do wakacyjnego klimatu, pozwala przetrwać te trudne chwile oczekiwania na upragniony odpoczynek. Nawet jeśli nie planujecie wyjazdu nad morze czy nie będziecie się wcale ruszać z domu, odświeżacz powietrza spokojnie przywoła miłą, wakacyjną atmosferę. 
Wkład wystarcza na długi okres czasu. Jest wymienny, z dostępnością innych wariantów zapachowych, nie będzie większych problemów. Taki gadżet mogę wam polecić z czystym sumieniem. Koniecznie sprawdźcie jak pachnie "Spacer po karaibskiej plaży" :) 

2 komentarze:

  1. Lubię produkty Air Wick, ale nie spotkałam się jeszcze z tym odświeżaczem. Spacer po karaibskiej plaży brzmi świetnie :).

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger