poniedziałek, 8 czerwca 2015

Czekoladowa uczta :)

Kolejną czekoladę, którą otrzymałam od firmy Czekoladowy Luksus, zjedliśmy w zawrotnie szybkim tempie. Powiem wam, że jako miłośnik słodkich wyrobów, miałam okazję spróbować wiele łakoci, ale na taką pyszność jak ta czekolada, nie trafiłam chyba nigdy. Udało mi się ochronić pół tabliczki - posłużyła jako nadzienie do muffinek.

Waga: 200 g
Cena: 12.99 zł do kupienia tutaj
Moja opinia: 
W tym przypadku, tabliczka czekolady jest naprawdę spora. Jak pięknie widać po otwarciu opakowania, na niektórych kostkach wyrobu Poulain, umieszczono wagę pojedynczej "sztuki". Jeśli więc macie w planach przygotowanie z jej udziałem jakiegoś deseru, odmierzenie odpowiedniej ilości czekolady, nie będzie większym problemem.
Czekolada dosłownie rozpływa się w ustach. Pralinkowe nadzienie dopełnia wspaniałości wyrobu. Czekolada w formie płynnej, zachowuje się bez zarzutu. Jest kremowa, delikatna, idealna do różnorodnych wypieków.
Dla takich wspaniałości, mogę nawet zrezygnować z codziennego pilnowania się z jadłospisem. Muszę jeszcze zaznaczyć, że jak za taką pokaźną tabliczkę, płacimy niezbyt wygórowaną sumę. Nie pozostaje mi więc nic innego, niż zachęcenie was do zaglądania na stronę Czekoladowy Luksus, w celu wyszukania słodkości dla siebie.

1 komentarz:

  1. Dziś to bym chyba ze trzy takie tabliczki zjadła.Bo wszyscy wiedzą,że czekolada najlepiej poprawia nastrój

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger