czwartek, 4 czerwca 2015

Siła ziół zamknięta w maleńkim woreczku.

Jako fanka przeróżnych kąpielowych umilaczy, z przyjemnością przygarnęłam pewien tajemniczy woreczek od Pszczelej Dolinki. Zanim zdradzę co w sobie mieścił, kilka słów o firmie należy dodać.


Firma o sobie:
Znajdziecie tu mydła naturalne, bez sztucznych, syntetycznych dodatków, wzbogacone naturalnymi składnikami pochodzenia roślinnego. Mydełka robione są na bazie oleju kokosowego i oleju palmowego, nie są mydłami przetłuszczonymi, ich zadaniem jest dokładne mycie i oczyszczanie skóry. Lekko nawilżające, odżywiają skórę dzięki kompozycjom olejków dodawanych w procesie ich wzbogacania. Do mydeł dodaję olejki roślinne, olejki eteryczne, masła kosmetyczne, wyciągi i maceraty roślinne.
W Pszczelej Dolince znajdziecie mydła naturalne ręcznie robione, świece z wosku pszczelego, miód, kosmetyki naturalne z woskiem pszczelim i miodem.

WORECZEK ZAPACHOWY LILIA

Sposób użycia:
Skład:

Cena: 12 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Po raz pierwszy miałam przyjemność testować taki woreczek zapachowy. W środku, jak się pewnie już domyślacie, umieszczony został susz. Mieszanka ziół została nasączona olejkiem liliowym.
Sam woreczek prezentuje się z niezwykłą elegancją. Został wykonany z wielką dbałością nawet o najmniejszy szczegół. Przykładowo, dłuższa wstążeczka, umożliwia swobodne zawiązanie maleńkiego pakunku na kranie. Wiecie, krany bywają różne, ale tutaj wszystko przemyślano. 
Woreczek uwalnia całą swą zawartość z odpowiednią intensywnością. Nawet dawno po wyjściu z wanny, w łazience ciągle wyczuwam przepiękny, naturalny i odprężający zapach. Kąpiel w takim towarzystwie, fantastycznie relaksuje, wycisza, uspokaja. Nigdy nie sądziłam, że tego typu cuda, wygrają z wieloma płynami, perełkami i innymi umilaczami posiedzeń w wannie. 
Na plus z pewnością zasługuje naturalność wnętrza woreczka i samo wykonanie całego produktu. Uwielbiam "twory" przygotowane z taką dokładnością, troską i zaangażowaniem. Cena zapachowego woreczka jest naprawdę niska w porównaniu do znakomitej jakości wyrobu. Polecam z całego serca:) 

1 komentarz:

  1. Takiego produktu, to jeszcze nie widziałam. Bardzo fajny pomysł.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger