niedziela, 28 czerwca 2015

Krem do precyzyjnej depilacji nóg.

Nie przepadam za kremami do depilacji, ale pomyślałam sobie, że od czasu do czasu warto złamać przyzwyczajenia i zwalczyć uprzedzenia. Dlatego sięgnęłam po krem od Eveline Cosmetics. Czytajcie co wynikło z takiej przygody :)


LASER PRECISION, KREM DO PRECYZYJNEJ DEPILACJI NÓGOd producenta:
KREM DO PRECYZYJNEJ DEPILACJI NÓG oparty na rewolucyjnej formule LASER SMOOTHTM, inspirowanej zabiegiem trwałej depilacji owłosienia, z precyzją lasera identyfikuje i usuwa nawet najkrótsze włoski. Zapewnia natychmiastowy efekt spektakularnej gładkości nóg, zbliżony do rezultatów osiąganych w depilacji laserowej. Osłabia mieszki włosowe, hamuje czynnik wzrostu włosów i sukcesywnie zmniejsza ich gęstość, powodując znaczne wydłużenie odstępów między kolejnymi zabiegami.
Skład:
Pojemność: 125 ml
Cena: 10.99 zł
Moja opinia:
W kremach do depilacji, chyba najbardziej drażni mnie zapach. Tutaj przeżyłam wielkie zaskoczenie, bo kosmetyk Eveline pachnie bardzo przyjemnie. Miałam przyjemność, a raczej nieprzyjemność poznać już gorsze wersje pod względem aromatycznym :)
Do dyspozycji otrzymujemy klasyczną, zwykłą tubkę. Jej wnętrze było dokładnie zabezpieczone, więc mam pewność, że mojego egzemplarza nikt nie macał i nie sprawdzał na siłę konsystencji czy zapachu. Oczywiście znalazło się i miejsce dla szpatułki, obowiązkowego gadżetu w przypadku kremów do depilacji. Konsystencja produktu jest odpowiednio gęsta, zwarta i nie spływa ze skóry zaraz po nałożeniu.


Jeśli macie mocne, ciemne owłosienie, to raczej nie nastawiajcie się na jego usunięcie po trzech minutach. Jednak gdy dotrwamy do maksymalnej, możliwej liczby dziesięciu minut, możemy być już tylko zadowolone. Krem sprawia, że skóra staje się gładka, a najmniejsze włoski zostają sprytnie usunięte - bez bólu i podrażnień co najważniejsze :)
Odrastają znacznie słabsze, a możliwość cieszenia się z idealnie wyglądających nóg, odsuwa się w czasie, za sprawą opóźniania wzrostu niechcianego owłosienia. 
Krem dorzucam więc do grupy jakościowo wysokich kosmetyków, którym można w pełni zaufać. Macie jakieś doświadczenia z podobnymi produktami?

2 komentarze:

  1. Super, ze u Ciebie zadziałał.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie właśnie też w kremach do depilacji drażni zapach,ale zaskoczyłaś mnie tym, że ten dobrze pachnie :).

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger