wtorek, 2 czerwca 2015

Angio Preventi, Płyn micelarny H2O.

To kolejny micel marki Dermedic, który wzbudził moje zaufanie i w stu procentach do siebie przekonał. Myślę, że nasza miłość będzie trwać przez dłuższy okres czasu. Bywa i tak :)

Od producenta:
Skład:
Pojemność: 200 ml
Cena: ok. 18 zł
Moja opinia:
Dermedic posiada w swej ofercie diabelnie dobre bo skuteczne kosmetyki, a ten micel do takich właśnie należy. Ostatnio moja skóra domaga się delikatnego traktowania, stała się bardzo kapryśna i reaguje na nieodpowiednią pielęgnację niezłym podrażnieniem. 
Nie ukrywam, że zależy mi również na szybkim, a jednocześnie dokładnym demakijażu twarzy po całym dniu dźwigania na sobie tony podkładów, pudrów i podobnych cudów. Pod względem technicznym, micel nie kuleje, ponieważ spełnia wymagania co do poręczności i łatwości w użytkowaniu. Dozownik w postaci "pressa", to najlepsze rozwiązanie dla takich kosmetyków.


Płyn micelarny pachnie świeżo, tak ogórkowo i bardzo naturalnie. W działaniu nie ma sobie równych, co zauważyłam już przy pierwszym użyciu.
Kosmetyk idealnie oczyszcza skórę, radzi sobie z wodoodpornymi pierdółkami do makijażu, nie podrażnia oczu i nie wywołuje łzawienia. Od razu czujemy, że nasza buzia została uwolniona od resztek kolorówki, jest przygotowana do dalszej pielęgnacji. Płyn nie pozostawia tłustego filmu, skóra nie lepi się, nie świeci. Nie zatyka i porów, ponieważ odpowiednio opracowany skład, ofiaruje nam milion powodów do szczerego zadowolenia. 

3 komentarze:

  1. Lubię ich płyny, są delikatne dla oczu.

    OdpowiedzUsuń
  2. lubię ten ozorkowy zapach a produkty mają super

    OdpowiedzUsuń
  3. hahaha no ładnie mi komputer zmienił wyraz.miało być ogórkowy*

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger