sobota, 10 stycznia 2015

Elektrolitki - dlaczego im zaufałam ?

Szczerze powiedziawszy, to niespecjalnie wyglądałam momentu, gdy dzieci będą miały okazję wypróbować działanie Elektrolitków Nio For Kids od Nio Pharma. Niestety choroba zmusiła nas do sięgnięcia po opakowanie z wizerunkiem sympatycznego stworka. Po testach żelków tej samej firmy (klik), nie miałam obaw przed podaniem moim dzieciom Elektrolitków.

Od producenta:


Skład:
Pojemność: 16 saszetek po 50 ml
Moja opinia:
Saszetki z syropem mieszczą się w przyjemnym dla oka dziecka opakowaniu. Wizerunek stworka zachęci szkraba do przyjęcia płynu, chociaż to tylko niewielki element przemawiający na korzyść produktu od Nio Pharma. Ważną zaletę Elektrolitków stanowi różnorodność pod względem smaku. Mamy elektrolity jabłkowe, pomarańczowe, truskawkowe i cytrynowe, a to wszystko w jednym opakowaniu ! Kolejny plus - możliwość zamrożenia syropu i podania go dziecku w formie lodu ! Znakomity sposób na przekonanie smyka do przyjęcia wyrobu medycznego, który zwykle nie powala smakiem. 
Sama z własnego doświadczenia wiem, że podczas choroby nie ma się kompletnie ochoty na jedzenie i picie. Nie wspominając nawet o dzieciach, dla których większość lekarstw jest najprawdziwszym złem. Dzięki Elektrolitkom Nio For Kids wszystko może się zmienić. Produkt pozwolił przetrwać trudny dla mych latorośli okres chorobowy, obeszło się bez powikłań. Pociechy nie zareagowały na Elektrolitki negatywnie, czyli pewnie na stałe zagoszczą w domowej apteczce i będą czekały na swój moment. Produkt nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów. Mogę go wam polecić z czystym sumieniem, a dokładniej rzecz ujmując, waszym dzieciom :) Nie będą grymasiły na widok syropu w tak atrakcyjnym opakowaniu, w tak atrakcyjnej formie (lody), a smak zadowoli nawet najwybredniejsze gusta :)

Zajrzyjcie na stronę http://www.nioforkids.com/  w celu dokładnego poznania wszystkich produktów. Polubicie również Nio For Kids na Facebooku (klik)

3 komentarze:

  1. W formie lodu, to ciekawe rozwiązanie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Moje juz za duże na takie Elektrolitki,Powiem o nich sąsiadce,

    OdpowiedzUsuń
  3. jak się wczytałam w ulotkę-to forma lodu-ciekawa ale w pierwszych 3-4 godzinach wymiotów/biegunki dziecko musiałoby zjeść 16 porcji!!!!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger