poniedziałek, 22 grudnia 2014

Dla dzieciaków - Probiożelki !

Nie wiem jak wasze dzieci, ale moje kompletnie nie lubią zażywać jakichkolwiek leków, suplementów itp. Nawet jeśli jest to syrop o owocowym smaku, ani jedna łyżeczka nie zostanie przez nich spożyta. Znalazłam jednak sposób, by moje maluchy otrzymały to co dla ich zdrowia najlepsze. Z pomocą przyszły mi Probiożelki Nio For Kids od Nio Pharma.

Od producenta:

Skład:

Pojemność: 200 g ( ok. 60 żelków)
Cena: do 30 zł
Moja opinia:
W przeźroczystym, zakręcanym na "twist" słoiczku, z wizerunkiem śmiesznego stworka, umieszczono Probiożelki. Wnętrze chroni dodatkowo specjalne zabezpieczenie, które daje nam gwarancję najwyższej jakości produktu medycznego. Na etykiecie znajdziemy wszystkie wymagane informacje, nie musimy szperać w internecie, by znaleźć interesujące nas zagadnienie dotyczące suplementu. Pełen profesjonalizm ze strony producenta :) 
Moje dzieci, a także i ja, mieliśmy okazję poznać pierwszy tego typu probiotyk. Forma w której on występuje, zachęca malucha, ponieważ żelki stanowią ulubiony słodycz większości z nich. Pociechy codziennie spożywają dwa żelki, które nie dość że smakują owocowo, wyglądają ciekawie, to i dbają o ich zdrówko. Cieszę się, iż ktoś wreszcie wpadł na pomysł stworzenia kuszącej postaci produktu medycznego. Dodatkowo samo dozowanie Probiożelków jest proste i zupełnie niekłopotliwe. Starsze dzieci mogą samodzielnie każdego dnia dawkować żelki, mniejsze szkraby będą potrzebowały pomocy. 
Moje łobuzy dzięki produktowi Nio For Kids przetrwały antybiotykoterapię bez dolegliwości ze strony układu pokarmowego. To była nasza zmora, ale jak widać Probiożelki zażegnały ten problem. Ogólnie rzecz biorąc, żelki dziecko może spożywać profilaktycznie codziennie. Wszak gdy malec uczęszcza do przedszkola, szkoły, o przyplątanie się jakiegoś paskudnego choróbska nie jest trudno. Na szczęście Probiożelki wspomogą układ odpornościowy i nie pozwolą na przegranie tej nierównej walki. Produkt Nio For Kids jest w zupełności bezpieczny, nie trzeba przechowywać go w lodówce. 

Zachęcam was do zajrzenia na stronę http://www.nioforkids.com/ w celu dokładnego poznania produktów. Już po świętach zaprezentuje wam kolejny wyrób tejże firmy. A tymczasem koniecznie polubcie Nio For Kids na Facebooku, ponieważ profil nie jest tylko produktowy, a parentingowy i panuje tam bardzo miła atmosfera (klik). Probiożelki zdecydowanie polecam :)

3 komentarze:

 1. U nas kiedyś córka nie chciała pić takiego suplementu, który się rozpuszczało w wodzie. Może takie żelki byłyby świetnym rozwiązaniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te do rozpuszczania w wodzie nawet dla mnie są paskudne. Żelki pewnie każde dziecko zje bez grymaszenia :)

   Usuń
 2. żelki to fajne rozwiązanie dla dzieci i z pewnością bardzo lubiane ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger