czwartek, 18 grudnia 2014

Kraina Słodkości - Ręcznie robione słodycze.

Ja i cała moja rodzina uwielbiamy słodycze. Te ogólnodostępne już jakoś niczym nas nie zaskakują. Możecie więc snuć domysły, jak zareagowaliśmy na przesyłkę od Krainy Słodkości. Tego typu pyszności, na próżno szukać w miejscowych sklepach. W tym smakowitym zakątku, znajdziemy ręcznie robione słodycze o przeróżnych wariantach smakowych !
O firmie:
Nasz sklep jest miejscem, gdzie każdy, kto kocha słodycze znajdzie coś dla siebie. Cukierki i żelki o różnych kształtach i smakach produkowane są w całości ręcznie według opracowanych przez nas receptur. Do ich produkcji stosujemy naturalne surowce. Na przykład do barwienia naszych słodyczy używamy naturalnych wyciągów z warzyw i owoców. Chcemy, aby smaki naszych słodyczy pozwoliły dorosłym klientom wrócić pamięcią do czasów, kiedy byli dziećmi, a naszym najmłodszym degustatorom pokazać jakimi słodyczami delektowali się ich dziadkowie. 
W Krainie Słodkości wszystkie nasze słodycze robimy RĘCZNIE, z sercem i pasją, według opracowanych przez nas receptur używając: – naturalnych surowców – wyciągów z owoców i warzyw do barwienia naszych słodyczy – stewii, która zastępuje cukier i jest zalecana diabetykom (zamiast niezdrowych słodzików) – produktów najlepszej jakości od wybranych dostawców. Nasz sklep jest miejscem, gdzie każdy, kto kocha słodycze znajdzie coś dla siebie: lizaki, cukierki, żelki, czekolady, praliny, batony, owoce kandyzowane i inne na specjalne zamówienie. Słodycze z Krainy Słodkości pozwolą dorosłym klientom wrócić pamięcią do czasów dzieciństwa, a najmłodszym degustatorom pokazać jakimi słodyczami delektowali się ich dziadkowie.

Trzeba przyznać, że strona internetowa już przekonuje i zachęca do odwiedzin Krainy Słodkości. Przeglądając ofertę firmy, można oniemieć z wrażenia i maksymalnie nabrać ochoty na słodycze. Od tejże Krainy otrzymałam dwa słodkie produkty, na widok których każdemu łakomczuszkowi serduszko zabije zdecydowanie szybciej... 

Zarówno cukierki jak i lizak wyglądają obłędnie ! Już po otwarciu przeźroczystej folii wyczuwamy słodki, nawiązujący do smaku łakoci zapach. Wszystko oczywiście aż żal spożywać, ale oprzeć się jest bardzo trudno :) Cukierki zachwyciły mnie swą wyrazistością pod względem smaku. Nie są zbyt słodkie, ale uraczone lekką, kwaskową nutką. Natomiast lizak, to moje ulubione połączenie. Śmietana i truskawki - do szczęścia nie potrzebuję niczego więcej ! 
Produkty zostały wykonane ręcznie, z dbałością o odpowiedni, atrakcyjny wygląd. Nie zawierają szkodliwych składników, od czasu do czasu na tego typu rarytasik mogą sobie pozwolić nawet osoby będące na diecie. Kraina Słodkości ma także w swym asortymencie łakocie dla diabetyków, słodzone stewią. Wszystkie smakołyki zostały pięknie zapakowane, idealnie nadadzą się na prezent dla dziecka, a nawet dorosłego. Jak więc widzicie, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Uważajcie jednak, by kompletnie nie zatracić się w tymże magicznym miejscu :) Jeśli nie dacie rady odwiedzić sklepu osobiście, słodycze zakupicie również w taki sposób (klik). W razie pytań, obsługa sklepu służy pomocą :) 

5 komentarzy:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger