środa, 17 grudnia 2014

Naprawczy krem na noc - Dermedic Regenist ARS 5.

Tym razem to nie ja testowałam produkt, a ktoś z moich bliskich - ciocia. Od jakiegoś czasu poszukiwała odpowiedniego dla siebie kremu na noc. Podsunęłam jej ten marki Dermedic Clinical z serii REGENIST, przeznaczony do pielęgnacji cery z widocznymi oznakami starzenia. Czytajcie dalej w celu poznania naszej opinii. Mojej częściowo ( kwestia wizualna ), cioci ( działanie itp.).

Od producenta:


Skład:

Waga: 50 g
Cena: od 50 zł do 70 zł w zależności od sklepu
Moja opinia / Opinia cioci:
Dermedic znów udowadnia, że ważny jest również wygląd kosmetyku. Mamy więc mieniący się kartonik, z wszelakimi informacjami na temat kremu, a dodatkowo w środku tekturowego opakowania znajdziemy ulotkę. Słoiczek prezentuje się z najwyższą elegancją. Będzie schludnie wyglądał na babskiej szafeczce z kosmetykami. Wnętrze zabezpieczono foliową membraną, by nikt do kremu przed nami się nie dobrał. Część producentów niestety o tej kwestii zapomina, na szczęście są i ci, którzy przywiązują do bezpieczeństwa i higieniczności dużą uwagę. 


Konsystencja kremu jest treściwa, zwarta. Uważam, że niniejsza postać kosmetyku, ogólnie charakteryzuje mazidełka przeznaczone do nakładania na noc. Takie kremy mogą wnikać powoli, by skóra stopniowo czerpała to, co dla niej najwspanialsze. Dlatego też ciocia nie narzeka na wyżej wymienione walory kremu :) Zapach nie przeraża intensywnością, należy do takich bardzo delikatnych i słabo wyczuwalnych. To akurat dobra droga, ponieważ na wieczorną pielęgnację, lepiej nie wybierać kosmetyków do pielęgnacji twarzy mających pobudzające aromaty. Ciocia przy systematycznym stosowaniu zaobserwowała spore zmiany. Są to oczywiście zmiany pozytywne, chociaż zmarszczek pewnie nie ruszy żaden krem. Niemniej jednak maleńkie kroczki przybliżają nas do osiągnięcia sukcesu prawda ? W związku z tym moja testerka cieszy się z odpowiedniego nawilżenia, wygładzenia i sprężystości skóry. Krem marki Dermedic nadał buzi promienności, blasku. Już nie trzeba się martwić szarą cerą, która spędza sen z powiek pewnie niejednej z was. Warto walczyć o jej idealną kondycję, zadbać o dostarczanie dobroczynnych składników. Krem ciocia stosuje regularnie i jest z niego bardzo zadowolona. Regenist Ars 5 Retinol AR, należy do produktów wydajnych, bezpiecznych, a co najważniejsze, działających w miarę swych możliwości. Myślę, że w połączeniu z kremem na dzień z tej samej serii, można mieć nadzieję przynajmniej na minimalną likwidację zmarszczek. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger