sobota, 6 grudnia 2014

Pyszny i zdrowy - sok jabłkowy Vivit.

O takiej porze roku jaką mamy za oknami, powinniśmy dostarczać swemu organizmowi odpowiednią porcję witamin. Dobrym na to sposobem, jest picie naturalnych soków. Ja polecam ten jabłkowy od Vivit.


O firmie:
Nasze soki i przeciery to propozycja dla tych, którzy szukają zdrowego i pysznego orzeźwienia. Kryją w sobie wszystkie zalety dorodnych owoców i warzyw. Zawierają tylko naturalnie występujące cukry i dlatego są źródłem wielu cennych składników odżywczych, nie dostarczając przy tym pustych kalorii. Pyszne i zdrowe, stanowią znakomite uzupełnienie codziennej diety.


Od producenta:

Instrukcja otwarcia kartonu:
Pojemność: 3 l
Cena: 14.10 zł 11.86 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:


Sok mieści się w opakowaniu typu Bag-In-Box. Jest to mądre rozwiązanie producenta, ponieważ produkt pozostaje świeży przez długi czas i nie musimy chować go do lodówki od razu po otwarciu. Karton wyposażono w kranik, pozwalający na precyzyjne nalewanie napoju. Z tego typu dozowaniem soku, poradzą sobie nawet młodsze pociechy. Mamy natomiast unikną wielkich plam na kuchennych blatach. Jedno naciśnięcie "skrzydełek" kranu, uwalnia solidną strugę przepysznego soku. Jego lekka kwaskowatość wynikająca ze smaku samych owoców, daje nam pewność o naturalności produktu i braku jakichkolwiek konserwantów, dodatku cukru. Sok jest tłoczony na zimno, nie zawiera wody, koncentratu. Dzieci polubią produkt Vivit i będą go spożywać z wielką ochotą. Sok to witaminowa bomba, wystarczająco gasi pragnienie. W ofercie firmy znajdziecie również inne owocowe soczki. Jestem pewna, że są równie smaczne jak ten jabłkowy :)

5 komentarzy:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger