poniedziałek, 29 grudnia 2014

Zapraszam na filiżankę kawy :)

Bardzo lubię kawę i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Od firmy Polorama, importera przepysznych, naturalnych wyrobów Galca, otrzymałam pokaźną paczuszkę zawierającą przeróżne rodzaje kaw. Dziś chciałam zaprezentować wam jedną z nich, taką jaką piję najczęściej...O firmie:
Polorama jest jedynym dystrybutorem kawy brytyjsko-ukraińskiej firmy Joint Venture Galca Ltd. Firmę współtworzy jeden z liderów rynku kawy w Europie E.D.&F Man Coffee Ltd. ( established 1783 ). Dzięki technologii tej firmy i dostępowi do najlepszych ziaren kawy na całym świecie przez Volcafe Holding Ltd. Switzerland – the coffee division of ED&FMan , Galca Ltd tworzy szeroki asortyment kawy w najlepszym gatunku.
Spółka Galca jest największym ukraińskim producentem kawy . Udział produktów z logiem Galca wynosi obecnie 8% dla kawy mielonej i 6% dla kawy rozpuszczalnej. Ponad 10% trafia na export głównie na wschodnie rynki UE :Litwę , Łotwę i Estonię.
Firma zatrudnia ponad 300 pracowników . Kwalifikacje personelu są stale podnoszone poprzez system szkoleń , seminariów i programów MBA.
Cechą wyróżniającą spółkę Galca Ltd. jest troska o jakość produktów. W zakładach firmy zostały zaimplementowane standardy ISO9001:1996,ISO22000/HACCP oraz ISO9001:2008. Parametry produkowanych napojów są rygorystycznie kontrolowane w laboratorium zarządzanym przez przedsiębiorstwo.  Nasze produkty są wolne  od GMO co jest wyraźnie zaznaczone na opakowaniach . Wiele naszych wyrobów posiada też certyfikaty do posługiwania się oznaczeniem EKO. Od producenta:
Espresso  z Banku Kawy jest unikalna w swojej recepturze. Jest ona mieszanką indyjskich, kolumbijskich i afrykańskich ziaren kawy. Każda frakcja zielonych ziaren kawy jest palona oddzielnie w celu zachowania unikalnego smaku i zapachu pojedynczego ziarna. Nasze Espresso jest wytwarzane według najnowszej szwajcarskiej technologii i jest idealne do przygotowywania wg. różnych metod.
Waga: 250 g
Do kupienia w sieci MarcPol S.A.
Moja opinia: 

   

Kawa już podczas otwierania opakowania, wydziela bardzo przyjemny, kuszący zapach. Podczas parzenia, praktycznie całe pomieszczenie zostaje wypełnione aromatem najbardziej mnie pobudzającym :) Espresso z Banku Kawy, postanowiłam nie dosładzać, by idealnie poczuć moc i smak naparu. Nie zawiodłam się wcale ! Kawa posiada wyrazisty, głęboki smak, który jest dosłownie nie do podrobienia. Nie mogłabym jej pomylić z żadną inną kawą, co potwierdzili nawet moi goście dla których ten produkt był również zupełną nowością. Oczywiście jeśli jesteście fankami kawy z mlekiem, do espresso możecie dolać odrobinę białego urozmaicenia, ja jednak ograniczyłam się tylko i wyłącznie do picia samej "czarnej rozkoszy dla podniebienia" :) Jeśli lubicie kawę, nie będziecie rozczarowane jakością Espresso z Banku Kawy. Produkt został dobrze zmielony, więc duże fragmenty ziarenek nie pływają po powierzchni naparu. Zdecydowanie polecam ! 

1 komentarz:

  1. pierwszy raz ją spotykam, ja się przerzuciłam na kawę z ekspresu, ale i tak rzadko ją pijam :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger