środa, 17 grudnia 2014

Pomadka limonkowa NoniCare.

Od dawna "chodziły" za mną kosmetyki NoniCare. Niestety w mojej małej miejscowości, na taki rarytas pozwolić sobie nie mogę. Jakże mile się zaskoczyłam, gdy od firmy Pulanna otrzymałam potężną paczuszkę wypełnioną tymi kosmetykami, oraz produktami właśnie Pulanny. Nie chcę wam jednak zdradzać co takiego otrzymałam, na wszystko przyjdzie pora. Dziś pokażę tylko pomadkę, która stała się moją ulubioną.


O firmie:
PULANNA Spółka z o.o. w obecnej formie organizacyjno-prawnej działa na  polskim rynku kosmetycznym już od 2000 roku. Jednakże nazwa PULANNA i kosmetyki tej marki rozpoznawalne są na rynku krajowym i rynkach zagranicznych od dawna, a firma od 20 lat związana jest ściśle z branżą kosmetyczną. Jako jedna z pierwszych rozpoczęła import i budowę sieci sprzedaży kosmetyków naturalnych na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów europejskich.  Od chwili rozpoczęcia działalności w branży kosmetycznej, jej zainteresowania skupiały się głównie na naturalnych produktach.
W opinii wybitnych specjalistów polskiej i światowej dermatologii stanowią one rewelację we współczesnej kosmetyce. Połączenie najnowocześniejszej technologii z wieloletnim doświadczeniem, przyniosło wspaniałe efekty w postaci jedynych w swoim rodzaju, hypoalergicznych form kosmetycznych, stanowiących swoisty przełom we współczesnym przemyśle kosmetycznym. Również zastosowanie w kosmetykach naturalnych wyciągów roślinnych działających wolniej, ale znacznie skuteczniej od stosowanych w innych kosmetykach chemicznych syntetyków, zapewniało i nadal zapewnia produktom PULANNY wyjątkową skuteczność i trwałość efektów.  Wykorzystywane do produkcji zioła, rośliny oraz składniki pochodzenia naturalnego, których bogactwo jest ogromne, powodują, że kosmetyki PULANNA z ich unikalnymi recepturami i kompozycjami zapachowymi są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju na międzynarodowym rynku kosmetycznym.
Wykładnikiem popularności kosmetyków firmy PULANNA może być szereg wyróżnień i nagród otrzymanych zarówno na krajowych jak również na międzynarodowych targach kosmetycznych. Od szeregu lat uczestniczymy w międzynarodowej wystawie „INTERCHARM” w Moskwie oraz  prezentujemy swoje produkty podczas Międzynarodowych Targów Kosmetycznych „COSMOPROF” w Bolonii i w Paryżu.
Firma PULANNA Spółka z o.o. realizuje swoją produkcję wykorzystując najnowsze urządzenia i maszyny produkcyjne oraz dysponuje własnym laboratorium analityczno-badawczym.Od producenta:
Skład:
Waga: 5g
Cena: 11 zł do kupienia tutaj. Dostępna również w Drogeriach Natura
Moja opinia:
Kartonowe opakowanie w którym mieści się pomadka, wygląda bardzo imponująco i zachęcająco. Mam wrażenie, że wakacje i ogólnie lato powróciło chociaż na chwilę. Poza walorami estetycznymi, producent serwuje klientowi wszystkie wymagane informacje na temat produktu.
Pomadka posiada oliwkowy kolor, ale po nałożeniu na usta jest w zupełności bezbarwna. Pachnie tak jak lubię, czyli orzeźwiającą, kuszącą limonką. Zapach wyczuwamy przez długi czas, według mnie takie aromaty będą pasowały o każdej porze roku. Pomadka nie obciąża ust, nie skleja, nie zbiera się w załamaniach. Przyjemnie nawilża, koi i regeneruje podrażnione przez czynniki atmosferyczne usta. Można ją stosować nawet pod kolorowe szminki, także osiągnęłam pełnię szczęścia. Pomadkę mam zawsze przy sobie, stosuję w razie potrzeby, albo nawet z przyzwyczajenia. Świetny, naturalny kosmetyk za niewielkie pieniądze, polecam wam z czystym sumieniem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger