poniedziałek, 1 grudnia 2014

Regenist, naprawczy krem intensywnie regenerujący na noc.

We wpisie dotyczącym kremu na dzień Dermedic Clinical z serii REGENIST (klik), informowałam was, że na recenzję czeka jeszcze kosmetyk przeznaczony do stosowania na noc. To dziś właśnie chce go przedstawić i tak samo jak w przypadku poprzedniego produktu, testerem kremu była moja mama.

Od producenta:

Skład:
Waga: 50 g
Cena: od 50 zł do 75 zł w zależności od sklepu
Moja opinia / Opinia mamy:
Tak jak w przypadku kremu na dzień, tutaj też mamy elegancki, szklany słoiczek. Zakręcany na twist, w środku odpowiednie zabezpieczenie zawartości w postaci folii. Po raz kolejny Dermedic dowodzi, że są prawdziwymi mistrzami w dokładnym dopracowaniu produktu nie tylko pod względem samego kremu czy innego kosmetyku, ale również opakowania. 


Konsystencja pozytywnie zaskakuje swą puszystością, łatwością przy rozprowadzaniu na skórze. Identycznie jak w kremie na dzień, tutaj mamy lekko różowy kolorek. Zapach bardzo delikatny, umilający codzienną pielęgnację. 


Dalej opieram się tylko na spostrzeżeniach mamy :) Według niej krem wchłania się niezbyt szybko, chociaż jego postać wskazywałaby raczej na błyskawiczne wnikanie w skórę. Jednak w przypadku kosmetyku przeznaczonego do stosowania na noc, dłuższe wchłanianie nie stanowi większego problemu. Osobiście sama uwielbiam cięższe kremy nakładane na twarz, szyję i dekolt o tej porze. 
Ten wspaniale nawilża. To pozytywne działanie wyczuwamy już przy pierwszym użyciu. Rankiem buzia wygląda naprawdę promiennie ! Przy dłuższym i co najważniejsze, systematycznym stosowaniu, dostrzegamy poprawę jędrności, elastyczności skóry. Mama, która zawsze miała problem z dekoltem, teraz zakłada bluzeczki czy sukienki, odsłaniające właśnie tą część ciała :) Z likwidacją zmarszczek nie można oczekiwać jakichś spektakularnych efektów, chociaż wyżej wymienione zmiany są do tego dobrą drogą... 

4 komentarze:

  1. ja również lubię ciężkie kremy na noc, więc pewnie ten spodobałby i się, a dodatkowo nawilżenie, więc wszystko na plus :)

    OdpowiedzUsuń
  2. uwielbiam tego typu kremu
    www.probeczkomania.bloog.pl

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger