sobota, 29 listopada 2014

Zastrzyk energii.

Po całym dniu pracy, często nie mamy na nic ochoty. Najlepiej byłoby położyć się spać i zapomnieć o wszystkim co nas otacza. Niestety nie zawsze jest taka możliwość. Gdy czekają kolejne obowiązki, warto sięgnąć po pyszny napój energetyzujący. Ja polecam PITBULL Energy Drink od firmy DDP Sp. z o.o. 


O firmie:
Drink Dystrybucja Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem napojów produkowanych przez firmę Drinktech oraz producentem marek prywatnych.
W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć napoje energetyczne - marki takie jak Pitbull, Control czy Truck oraz szereg produktów dedykowanych dla klubów sportowych, m.in. L-energy (Legia Warszawa) oraz White Star (Wisław Kraków). Produkty dystrybuowane przez naszą firmę można spotkać w wielu krajach Europy, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Północnej.
Każdego dnia dbamy, aby w kompleksowy sposób obsługiwać naszym Klientom zachowując najwyższą jakość oferowanych produktów.
Od producenta:
Ekstremalny napój energetyzujący, zalecany przy intensywnym wysiłku fizycznym i psychicznym. Błyskawicznie poprawia koncentrację i wytrzymałość, a dzięki wysokiej zawartości witamin przyspiesza proces usuwania z organizmu toksyn.
Zalecany dla osób prowadzących aktywny tryb życia, sportowców i kierowców.
Pojemność: puszka 250 ml, butelka 1 l
Moja opinia:
Do testów otrzymałam aż 24 puszki napoju, także mogę stwierdzić iż idealnie poznałam produkt :) Producent dla wymagających przygotował dwa warianty opakowań, mamy i butelkowaną wersję Pitbulla. Nie ma więc problemu z zabraniem go w podróż, by mieć dawkę energii zawsze przy sobie. Napój jest naprawdę smaczny. Niezbyt słodki, nie kwaśny, smak należy do bardzo wyważonych. Pierwszy łyk jest w stanie mnie obudzić, a wypicie całej puszki maksymalnie zachęcić do działania. 
Myślę, że taki napój energetyzujący przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy czegoś takiego potrzebują. Wieczorna praca przy komputerze nie jest już dla mnie męczarnią. A dla nielubiących kawy, Pitbull może okazać się jedynym sposobem na walkę z ogólną niemocą związaną z przemęczeniem, czy nawet lenistwem :) 

5 komentarzy:

 1. Od czau do czasu sięgam po takie napoje :P

  OdpowiedzUsuń
 2. czasami takie energetyki są przydatne ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Od czasu do czasu lubię się napić energetyka ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę,że masz zapas energii na całą zimę.Ja sporadycznie sięgam po tego typu napoje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyda się coś na nudne, zimowe wieczory :)

   Usuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger