czwartek, 6 listopada 2014

Jedwabne mleczko pod prysznic BingoSpa.

Kosmetyki BingoSpa pewnie znacie doskonale. Ja po dość długiej przerwie do nich powróciłam. Zaczęłam od mleczka pod prysznic należącego do mej ulubionej linii Silk Pure.

Od producenta:
Jedwab BingoSpa pomaga  zachować wilgoć na powierzchni skóry wywołując efekt przyjemnego i długotrwałego uczucia świeżości oraz gładkość - skóra staje się przyjemna w dotyku i jedwabiście gładka i urokliwie pachnąca. Aminokwasy wchodzące w skład jedwabiu wnikają do wnętrza wierzchniej warstwy skóry, zwiększając i utrwalając, efekt głębokiego nawilżenia ( głęboki efekt kondycjonujący).
Polipeptydy - również będące składnikiem jedwabiu BingoSpa - posiadają silne właściwości błonotwórcze, tworzą cienki film ochronny na powierzchni skóry hamując utratę wody transepidermalnej.
Skład:
Pojemność: 300 ml
Cena: 8.50 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Buteleczka mleczka z pewnością nie przynosi jakichś elementów zachwytu ze strony użytkującego produkt, ale BingoSpa zdążyło już nas do tego przyzwyczaić. Lubię ich minimalizm, a że dozownik nie sprawia większych problemów, etykieta nie pływa po powierzchni wanny wypełnionej wodą, lub osiada na dłoniach podczas kąpieli pod prysznicem, narzekać po prostu nie mam serca :) 


Jedwab posiada odrobinę luźną konsystencję, aczkolwiek ważne że nic z dłoni nie spływa bez kontroli. Kolor mleczka, w tonie jasnego różu, co jest niestety niewidoczne na zdjęciu. Musicie wierzyć mi na słowo, albo też zdjęciu na stronie producenta :) Zapach ? Rzec gustu, ja ogólnie uwielbiam linię Silk Pure, a że wszystkie kosmetyki z tej grupy według mnie pachną tak samo, mogę czuć się usatysfakcjonowana. Aromat niestety nie czaruje trwałością, także kosmetyk pod tym względem ponosi wielką porażkę. 


Działanie nie stanowi obrazu rozpaczy. Mleczko dobrze się pieni, odpowiednio myje i nie wysusza skóry. Spektakularnego działania w postaci wybitnej gładkości ciała nie zaobserwowałam. Ucieszyłam się natomiast z solidnego nawilżenia skóry po kąpieli, chociaż bez późniejszej dawki balsamu lub masełka się nie obejdzie. Jedwab nie kosztuje zbyt wiele, możecie go kupić również w zestawie, poszperajcie troszkę na stronie sklepu BingoSpa :) 

4 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger