środa, 12 listopada 2014

By psiak był szczęśliwy.

Moja Blanka nie przepada za karmami suchymi. Najlepsze są dla niej wszelakie przekąski, ale wiadomo, że tak być nie może. Dbam o to, by psiak jadł odpowiednio i cieszył się doskonałym zdrowiem. Obecnie na rynku jedzonka dla psów mamy mnóstwo. Jak wybrać to idealne dla naszego zwierzaka ? Mnie udało się trafić na znakomity produkt skierowany w stronę wymagającej Blanki. Dzięki SHAGGY BROWN i Pani Magdalenie mój pupil otrzymuje to, co dla niego najlepsze.Od producenta:
Shaggy Brown Natural to nowa marka na polskim rynku. Pomyślana z myślą o psach dorosłych i starszych, z wrażliwym przewodem pokarmowym, z alergiami, uczulonymi na zboża i kurczaka. Większość karm na rynku bez zawartości zbóż jest wysokobiałkowa. Zależało nam na obniżeniu zawartości białka, przy równoczesnym zachowaniu równowagi składników pokarmowych i wartości odżywczych.  Shaggy Brown Natural proponuje dwa smaki - karmę rybną (łosoś, pstrąg, bataty i szparagi) oraz karmę mięsną (jagnięcina, bataty, mięta). Dwa smaki - wspólne cechy:

Shaggy Brown Natural to:

- 50% mięsa
- Nie zawierają zbóż
- Nie zawierają kurczaka
- Nie zawierają barwników i sztucznych konserwantów
- Mają zrównoważoną zawartość białka (26%) oraz tłuszczów (14%)
- Są hypoalergiczne
- Są holistyczne (surowce klasy human grade)
- Są bogate w kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6
- Są bogate w witaminy i mikroelementy
- Są smakowite
- Opracowane przez dietetyków i zatwierdzone przez lekarzy weterynarii w Wielkiej Brytanii
- Naturalne, zbilansowane i kompletne we wszystkie składniki pokarmowe
- Wyprodukowane w Wielkiej Brytanii na najnowocześniejszej wytłaczarce, przy ścisłej kontroli na każdym etapie produkcji
Bardzo zależało nam na wysokiej jakości karmy. Analizy przeprowadzane są na każdym etapie produkcji. Więcej informacji na temat karm, użytych surowców i ich pochodzenia, jakości i technologii produkcji można znaleźć na stronie www.karma-shaggybrown.pl
Skład:

Dawkowanie:
Wartość energetyczna: 354 kcal/ 100g 
Waga: 2 kg.
Cena: 67.90 zł do kupienia tutaj
Moja opinia: 
Karma mieści się w schludnym, pozbawionym zbędnych ozdób opakowaniu. Lubię taki minimalizm, bo przecież liczy się wnętrze, a nie wzrokowe przyciągnięcie kupującego, na czym bazuje wiele firm. Tutaj jest inaczej i ja to przyjmuję z wielką radością. Torba jest szczelnie zamknięta, mam pewność że mój psiak otrzymuje produkt świeży i po prostu najlepszy.


Po otwarciu opakowania, opiekun zwierzaka nie musi walczyć z nieprzyjemnym zapachem karmy. Produkt nie wydziela drażniącego ludzki zmysł powonienia aromatu, natomiast psiaka kusi jakimiś magicznymi nutkami :) Faktycznie to muszą być czary, ponieważ Blanka momentalnie zaczęła pałaszować nowe jedzonko. Nigdy nie była tak chętna w spożywaniu karmy suchej, a tutaj proszę, pozytywna zmiana. 


Mój pupil otrzymał produkt w wersji rybnej, ale w ofercie firmy znajdzie się i coś dla wielbicieli mięska. Najważniejszy jest skład... bezpieczny dla piesków z alergią, uczulonych na kurczaka i zboża. To prawdziwa perełka wśród tych wszystkich, widzianych obecnie na półkach karm. W Shaggy Brown Natural nie ma miejsca na konserwanty, sztuczne barwniki. Pies otrzymuje tylko to, co jest niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. 
Kuleczki karmy Shaggy Brown Natural nie przeraziły Blanki swą wielkością. Są pod względem rozmiaru akuratne, chrupiące i dla niej pachną bardzo kusząco. Spożywa swą porcję bez odchodzenia od miski, natomiast później nie ma nawet mowy o jakichkolwiek sensacjach żołądkowych. Karma syci na długo, pies ma masę siły do biegania i psocenia :) A jeśli chodzi o małe figle w wolnym czasie, firma pomyślała o mega przyjemnym gratisie w postaci kostki dentystycznej o zapachu wanilii ! Blanka bardzo polubiła nową zabawkę i korzysta z niej codziennie. 

   

Warto zainwestować w karmę Shaggy Brown Natural, nie wolno oszczędzać na zdrowiu naszych zwierzaczków. Firma ma bardzo bogatą ofertę, także nawet najbardziej wymagający właściciele psów i kotów znajdą coś akuratnego. Blanka nie chce chyba myśleć o innym jedzeniu... nawet niezdrowe przekąski przestały mieć już dla niej większe znaczenie :) Obsługa sklepu służy pomocą, poradą, to ludzie kochający zwierzęta, także możecie być spokojni czy wybieracie właściwie. 


1 komentarz:

  1. moja Kora jest wybredna i jestem ciekawa czy by jej smakowło

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger