czwartek, 22 stycznia 2015

O masełku, które opanowało me ciało i zmysły :)

Czy w okresie zimowym wolicie smarować ciało balsamem czy masłem ? U mnie bywa różnie. Wszystko zależy od humoru, samego produktu i oczywiście skuteczności w działaniu. Dziś chciałam wam zaprezentować kolejny kosmetyk od firmy Pulanna - dziecko NoniCare...Od producenta:
Skład:
Pojemność: 200 ml
Cena: 35 zł do kupienia tutaj Dostępny także w Drogeriach Natura
Moja opinia:
Z masełka korzystam nadal, ale pomyślałam sobie, że znam go na tyle dobrze, iż mogę zaprezentować swą opinię na jego temat szerszej grupie odbiorców :) Przyjaciółkę już zachęciłam do zakupu tego kosmetyku NoniCare, a ta skorzystała z mych porad i wiecie co ? Masełko oczarowało ją jak żadne inne. Ale nie przedłużajmy ! Czas na moje osobiste wrażenia. 
Kosmetyk otrzymujemy w kartonowym opakowaniu, chroniącym zakręcany na twist słoiczek. Słoik jest przeźroczysty, zabezpieczony specjalną membraną. Pełen profesjonalizm i łatwość podczas korzystania. Nie ma problemu z zalegającymi na dnie resztkami produktu. 


Konsystencja masła jest zbita, faktycznie maślana. Może się wydawać trudna do rozprowadzenia, ale pod wpływem ciepła, dosłownie ślizga się po powierzchni ciała. Masełko nie wchłania się zbyt szybko, ale podczas wieczornej pielęgnacji wcale mi to nie przeszkadza. Gorzej gdy zechcemy zastosować go po porannym prysznicu... No cóż, ja wolę sięgać po niego wieczorami. Zapach ? Ach, cóż za kumulacja cudownych aromatów. Mamy tutaj idealnie wyczuwalny kokos, cytrusy... Uwielbiam takie klimaty, a egzotyczne doznania dla zmysłów, przydadzą się podczas zimowych miesięcy prawda ? :) 


Co potrafi zdziałać masełko ? Ma właściwości modelujące, ale nie łudźcie się że za tydzień lub dwa usunie wam cellulit. Owszem świetnie ujędrnia, lecz proces ten odbywa się stopniowo i do uzyskania pożądanego efektu, potrzeba ogromu czasu. Ponadto, masło od NoniCare odpowiednio nawilża, odżywia i solidnie pielęgnuję naszą skórę. Nawet po depilacji koi podrażnienia, jednocześnie nie wywołując okropnego szczypania. Przyjemny, bardzo wydajny kosmetyk, który stosowany regularnie przyniesie waszej skórze wiele korzyści. 

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger