wtorek, 27 stycznia 2015

Zmywacz do paznokci o kokosowym zapachu.

Nie wiem jak wy, ale ja nienawidzę zapachu zmywacza do paznokci. Dlatego też skusiłam się na taki od firmy Coloris, który pachnie kokosem, a aromat ten faktycznie wyczuwam.


Od producenta:
Skład:
Pojemność: 130 ml
Cena: 9.99 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Po moim faworycie z Isany, przyszedł czas na zmiany. To właśnie ten zmywacz, zyskał miano ulubieńca, chociaż pewnie z jego dostępnością będę miała problemy. Póki co skupmy się na tym jednym egzemplarzu :)
Mamy tutaj pękatą, przeźroczystą buteleczkę, wyposażoną w sprytną pompkę. Wystarczy przyłożyć do niej wacik, nacisnąć i gotowe. Żadnego rozlewania zmywacza, a jednocześnie totalnego marnotrawstwa. Pompka nie ma wielkiej możliwości zacięcia, więc posłuży nam do całkowitego wykorzystania produktu. 
Zapach zmywacza to coś, co maksymalnie mnie do niego przekonało. Dosyć z duszącą, charakterystyczną wonią. Tutaj nuta kokosa jest bardzo dobrze wyczuwalna i dosłownie umila oczyszczanie paznokci z resztek lakieru. A trzeba zaznaczyć, że właśnie to oczyszczanie zmywaczowi przychodzi z wielką łatwością. Nie ważne czy mam do czynienia z emalią ciemną, jasną czy brokatową, on radzi sobie wspaniale ! Dodatkowo pozostawia po sobie miłe uczucie nawilżenia, skórki nie są wysuszone, a płytki paznokcia w jakikolwiek sposób zniszczone. Czy wybiela ? Uważam że tak, ponieważ po częstym malowaniu paznokci ciemnymi lakierami, miałam problem z ich żółtym zabarwieniem. Po kilkukrotnym użyciu zmywacza Laura Conti, ten problem już mnie nie dotyczy. Jego wydajność plasuje się na normalnym poziomie. 

1 komentarz:

  1. skoro przebił Isankę to chętnie wypróbowałabym go :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger