środa, 28 stycznia 2015

Gabler - Naturalnie z Warki.

Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam soki. Zimową porą taki napój dostarczy organizmowi odpowiedniej ilości witamin, a nawet przywoła miłe, wakacyjne wspomnienia :) Jeśli szukacie pysznego, a co najważniejsze, naturalnego soku jabłkowego, polecam wam ten od firmy Gabler.


O firmie:
Nazywam się Adam Gabler. Z Piotrem, Mateuszem i Leszkiem połączyła nas ambicja by dostarczyć na rynek sok jabłkowy, którego głęboki smak i walory zdrowotne zachwycą nawet najbardziej wyrafinowanego Klienta.
Wkładamy serce i duszę w to, by każda partia soku posiadała bogaty aromat i niepowtarzalny smak najlepszych polskich jabłek. Dojrzałe i soczyste owoce pozyskujemy wyłącznie od starannie dobieranych dostawców z regionu warecko-grójeckiego, który szczyci się setkami lat tradycji sadowniczych.
Nazwanie firmy własnym nazwiskiem jest zobowiązaniem, moją osobistą gwarancją najwyższej jakości. Oddaję w Twoje ręce produkt doskonały. Pokochasz go od pierwszego łyku.
Spróbuj. Na zdrowie!

SOK JABŁKOWY, PROSTO Z WARECKICH SADÓW

Od producenta:
Pojemność: 5 l
Cena: 25 zł do kupienia tutaj
Moja opinia: 


Chyba przyznacie mi rację, że już karton soku wygląda zachęcająco. Bez zbędnych ozdób, skupia naszą uwagę na zawartość. A skrywa coś zdrowego i pysznego :)
Producent postanowił zapakować swój wyrób w opakowanie typu Bag In Box. To mądre i ekologiczne rozwiązanie. Karton mieszący worek z sokiem, swobodnie wkładamy do lodówki. Sok nawet po otwarciu, zachowuje świeżość aż przez 21 dni! Jego nalewanie jest banalnie proste, ponieważ pomyślano i o wygodnym, niekapiącym kraniku. Dziecko poradzi sobie z całą obsługą i samo, z uśmiechem na twarzy, sięgnie po kolejną porcję soczku. 
Jak smakuje sok jabłkowy z wareckich sadów ? Jest fenomenalny! Lekko kwaskowy, ale też nie pozbawiony słodyczy. W produkcie nie znajdziemy dodatku wody, konserwantów. Sok nie został wyprodukowany z koncentratu, ale wytłoczony z około ośmiu kilogramów jabłuszek. Coś fantastycznego! Odznaczony znaczkiem "Chronione Oznaczenie Geograficzne" w pełni zasługuje na takie wyróżnienie, którym nie może się poszczycić każdy produkt. 
O zaletach soku jabłkowego dla naszego zdrowia, nie muszę was przekonywać. Według naukowców, jedna szklanka takiego napoju wypita codziennie, stopniowo oddala nas od wizyty u lekarza. 
Cała moja rodzina polubiła produkt firmy Gabler, a że właściciele są mega pozytywnymi i służącymi poradą osobami, radość z poznania kolejnej nowości sięgnęła zenitu. Sok z Warki polecam wam z czystym sumieniem, tylko uwaga - zdrowo uzależnia :) 

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger