środa, 14 stycznia 2015

Kawa zbożowa na początek udanego dnia.

Kawę zbożową piję często, zwykle rano. O tak wczesnej porze, nie zawsze mam ochotę na kawę rozpuszczalną, albo paloną. Ostatnio raczę się szczególnie pyszną "zbożówką", którą otrzymałam od firmy Polorama, importera wyrobów Galca.
Od producenta:
Ważnym składnikiem kawy zbożowej „Halicz-Poranek” jest posiadająca właściwości lecznicze cykoria, która zwiększa apetyt i polepsza trawienie. Zmniejsza ciśnienie krwi i ma zapach i smak podobny do kawy. Tę wspaniałą kawę mogą spożywać wszyscy – dzieci, dorośli, ludzie w podeszłym wieku. Nie zawiera kofeiny.
Waga: 100 g
Do kupienia w sieci MarcPol S.A.
Moja opinia:

 
Jeśli lubicie kawy zbożowe, tę będziecie pić z wielką przyjemnością. Podczas zaparzania wydziela słodki, mocno kuszący aromat. Rankiem nie ma nic przyjemniejszego od filiżaneczki gorącej "Halicz Poranek". Piję ją ja, a nawet córka, ponieważ produkt nie zawiera kofeiny ! Mała jest dumna, że spożywa kawę jak dorośli. Koniecznie trzeba też podkreślić dobroczynne właściwości dla zdrowia tego smacznego wyrobu Galca. Zawartość cykorii wpływa na zwiększenie apetytu i polepszenie trawienia, co sama mogłam zaobserwować :) 
Pamiętam jak kilka lat wstecz, nie mogłam nawet patrzeć na kawę zbożową. Dziś gdy o tym pomyślę, mam szeroki uśmiech na ustach i z rozkoszą wypijam kolejną porcję "Halicz Poranek" ! 

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger