piątek, 2 stycznia 2015

Pneumovit żel - do wcierań i inhalacji.

Choroby nie odpuszczają. Panoszą się na całego i utrudniają życie nie tylko dzieciom, ale i osobom starszym. U mnie po świętach - prawdziwy szpital ! Poza stosowaniem odpowiednich leków, wspomagamy się naprawdę skutecznym produktem firmy GorVita, który otrzymałam od Credo PR. Trzeba przyznać, że trafił on do mnie w odpowiednim momencie.


PNEUMOVIT ŻELOd producenta:

Skład:
Pojemność: 200 ml
Cena: ok. 14 zł
Moja opinia:
Szata graficzna produktu nie powala, ale to nic. Ten żel ma działać, a nie wyglądać. Ważne, że pomyślano o dozowniku w postaci pompki i przeźroczystej buteleczce. Przy resztkach na dnie mogą wystąpić problemy z wydobyciem preparatu. 


Pneumovit posiada żelową, odpowiednio zwartą i niezbyt płynną konsystencję w kolorze pistacji. Zapach to takie przyjemne połączenie mięty, oraz eukaliptusa - działa kojąco na zmysł powonienia, tak nadwyrężony podczas choroby. To właśnie m.in. na niniejszy objaw działa Pneumovit. Wystarczy odrobina preparatu zaaplikowana w okolicach nosa, by katar stchórzył i stał się mniej dokuczliwy. 


Pneumovit stosuję również jako specyfik odpowiedni na ból głowy. Podczas przeziębienia, to właśnie "pękająca" głowa nie daje o sobie zapomnieć. Dodatkowo produktem od GorVity, nacieram piersi i górną część pleców. Powoli wracam do świata żywych, ale z Pneumovitu nie zrezygnuję. Stosuję go również u dzieci, które nie reagują na niego negatywnie. Myślę, że taki preparat warto zawsze mieć w domowej apteczce. 

2 komentarze:

  1. przydatny produkt i masz racje zawsze warto mieć go w domu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam przyjemność testować produkty Gorvita w ubiegłym roku i muszę przyznać,ze wszystkie spisały sie na 5 z +.Duzo zdrowia życzę

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger