środa, 14 stycznia 2015

Peeling - żel od Pulanna.

Dla tych którzy nie mają czasu aplikować najpierw peelingu, a potem dopiero żelu pod prysznic, Pulanna podsunęła świetne rozwiązanie. Stworzyła peeling - żel !

Od producenta:
Skład:
Waga: 200 g
Cena: 19.90 zł do kupienia tutaj Dostępny również w Drogeriach Natura
Moja opinia:
Kosmetyk należy do serii Perfect Body. W najbliższym czasie pokażę wam pozostałe produkty z tej grupy, ale dziś tylko o peelingu - żelu :) Ten otrzymujemy w klasycznej, miękkiej tubce, zamykanej na zatrzask. Nie ma problemu z wydobyciem kosmetyku dzięki formie opakowania, a także odpowiedniej konsystencji...


Peeling - żel nie jest zbyt płynny, nie spływa z dłoni, ale fajnie rozprowadza się na skórze. Faktycznie bardzo dobrze się pieni. W fakturze produktu, zauważymy niewielkie drobinki peelingujące. Dla osób lubiących mocniejsze zdzieraki, mogą być niewystarczające, ja jednak byłam z ich działania nieziemsko zadowolona. Peeling - żel posiada miły, cytrusowy zapach. Nie jest mega trwały, ale trzeba przyznać, że przez całą kąpiel potrafi dzielnie towarzyszyć. 


Kosmetyk dobrze oczyszcza skórę. Drobinki peelingu sprawdzają się świetnie, a w połączeniu z żelem, idealnie pielęgnują nasze ciało. Produkt od Pulanna w odróżnieniu od tradycyjnego peelingu, możemy stosować codziennie. Kosmetyk nie wysusza skóry, ale pozostawia na niej przyjemną, ochronną warstewkę - nie jest to tłusty film.
Peeling - żel polubiłam oczywiście za działanie, ale i za naprawdę porządną wydajność. Konsystencja może wskazywać, że pod tym względem zostaniemy rozczarowani, ale pierwsze wrażenie jest tutaj mylne. Myślę, że dla osób lubiących delikatne zdzieraki do ciała i chcących zaoszczędzić sporo czasu podczas szybkiego prysznica, tego typu kosmetyk sprawdzi się w stu procentach. 

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger