poniedziałek, 30 listopada 2015

Zestaw Golenie w Cenie.

Myślę, że tytuł wpisu nie zdradza wam wiele, więc już przybiegam z wyjaśnieniami. Mój mąż od kilku lat był wierny elektrycznej golarce. Czasem kupował maszynki znanych marek, ale one jakoś niespecjalnie się sprawdzały. Z elektrycznymi bywa różnie, w podróży ponoszą porażkę. Dlatego też z potworną ciekawością podszedł do testów zestawu o intrygującej nazwie Golenie w Cenie.


Otrzymaliśmy Pakiet Powitalny Golenie w Cenie.


A w nim:
- Jeden wygodny uchwyt
- Sześć wkładów ( dwa z trzema ostrzami i cztery z pięcioma). Wyposażono je w pasek aloesowy dla wymagających.


Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że po wybraniu dogodnego dla nas pakietu, będziemy otrzymywali co miesiąc zapas ostrzy. Nie trzeba więc biegać po sklepach, ponieważ taka przesyłka zostanie nam dostarczona pod samiutkie drzwi ;) Super sprawa dla zapominalskich!
Wybierając przykładowo Pakiet Standard na sześć miesięcy, otrzymujemy uchwyt i dwanaście wkładów z trzema ostrzami. Tym samym oszczędzamy 10 zł miesięcznie. Natomiast decydując się na Pakiet Komfort na sześć miesięcy, wysłany zostanie do nas uchwyt, oraz dwanaście wkładów z pięcioma ostrzami! W każdym miesiącu docierają do nas dwa wkłady, więc powinny spokojnie wystarczyć na te trzydzieści dni:) Więcej informacji, a także cenową rozpiskę znajdziecie tutaj
Jeśli chodzi o zestaw, który otrzymał mój mąż, to muszę wam zdradzić, że jest z niego bardzo zadowolony. Uchwyt nie wyślizguje się z dłoni, jest poręczny, a do tego wygląda naprawdę elegancko. Ostrza spisują się na medal. Nie podrażniają wrażliwej skóry, nie kaleczą, ale sprawnie i bezboleśnie usuwają niechciane owłosienie.
Uważamy, że zestaw Golenie w Cenie, to świetny pomysł dla zabieganych, cierpiących na wieczny brak czasu facetów. Każdy może sobie wybrać odpowiedni dla siebie pakiet i poznać działanie fantastycznych ostrzy. Pięć wykonuje kawał dobrej roboty, chociaż i trzy dają sobie radę. Zestaw Golenie w Cenie może się stać również świetnym prezentem na nadchodzące święta, pomyślcie o tym i wyciągnijcie odpowiednie wnioski :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger