piątek, 27 listopada 2015

Pyszna woda sił nam doda :)

Mam dziś dobry humorek, więc postanowiłam, że muszę wam zaprezentować coś ciekawego. Tytuł wpisu rozpoczęłam od małej rymowanki ;) Przejdźmy jednak do sedna recenzji. Przedstawię produkt przeznaczony do spożycia, a co najważniejsze zdrowy i do tego naprawdę pyszny. Jest to kolejne "dziecko" z oferty firmy Marino. Po testach oranżady przyszedł czas na smakowanie wody!

Do wypróbowania otrzymałam pokaźną zgrzewkę wody średnio gazowanej. Woda występuje w trzech smakach:

- JABŁKOWYM


- POMARAŃCZOWYM


- CYTRYNOWYM


Niech was nie zwiodą te smaki, ponieważ do produktu nie dodano żadnych konserwantów. Mamy do czynienia z zupełnie naturalną wodą, wzbogaconą ekologicznym aromatem. Zapomnijcie również o gratisie w postaci cukru. W tej wodzie rozsmakują się z pewnością dzieciaki. Wiecie doskonale, że ciężko jest zmusić je do zrezygnowania ze słodzonych, naszpikowanych chemią napoi. BioMinerale Junior, to zdrowie w najczystszej postaci. Produkt powstał na bazie naturalnej wody mineralnej z ujęcia nr 3 Life we Wschowie.My otrzymaliśmy wodę w buteleczkach o pojemności 0,5 l. Moje pociechy z ochotą zabierały ją do szkoły, a kosztowały z równie pozytywnymi emocjami widocznymi na buziach :) Sama podkradłam im troszkę ze zgrzewki, ale wybaczam sobie takie łakomstwo. Za wodą nie przepadamy, ale w przypadku tej od firmy Marino, zrezygnowaliśmy z uprzedzeń. Z pewnością taka, a nie inna decyzja wpłynie dobrze na nasze zdrowie. 
Woda jest średnio gazowana, czyli taka w sam raz. Oczywiście świetnie gasi pragnienie, nie tak jak słynna cola, która tylko je dodatkowo wzmaga. BioMinerale Junior powinna wpisać się na stałe do menu każdego z nas. To bardzo udany produkt, godny polecenia i wyprodukowany z dbałością o zdrowie klienta. Firma nie stawia na ilość, lecz na jakość i za to lubię ich najbardziej. Taką wodę możecie zakupić w sieci marketów Netto.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger