czwartek, 19 listopada 2015

Mleczna kąpiel SPA.

Gdy za oknami hula wiatr, a z domu nie ma się ochoty wystawiać nosa, warto zażyć przyjemnej kąpieli w towarzystwie soli od BingoSpa.


Od producenta:
Skład:
Waga: 550 g
Cena: 9.90 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Nie mogę się obejść bez takich kąpielowych dodatków. Uwielbiam wszelakiego rodzaju płyny, czy sole. Takiej jak ta od BingoSpa jeszcze nie miałam.
Sól "Mleczna Kąpiel SPA" przypomina swą strukturą proszek do prania, albo drobniutki piasek. Fajnie to wygląda, ale też z rozpuszczaniem kosmetyku nie ma żadnego problemu. Sól barwi wodę na mleczny kolorek, utrzymujący się do końca posiedzenia w wannie. Produkt BingoSpa urzekł mnie ciekawym zapachem. Ciężko jest mi go jednocześnie wam scharakteryzować, ale uwierzcie, że pod względem aromatycznym kosmetyk jest naprawdę idealny. Wyczuwam w nim mleczne, świeże nuty zapachowe, ale niestety z trwałością mogłoby być lepiej. Cóż, wszystkiego mieć nie sposób :)
Sól nie wysusza skóry, nie podrażnia. Nawet przy częstym stosowaniu nie wpływa negatywnie na ciało. Stosowałam ją także do okładów, które przyjemnie wygładziły skórę i przygotowały ją do przykładowo wmasowania balsamu czy mleczka. Opakowanie wystarczyło mi na ok. 9 kąpieli, czyli całkiem sporo. Opłaca się wydać niecałe 10 zł na taką przyjemność :)

1 komentarz:

  1. jeszcze od nich nic nie miałam, ale całkiem ciekawie ta kąpiel się prezentuje ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger