sobota, 21 listopada 2015

Mydło do stóp BingoSpa.

To mydło od BingoSpa testował mąż, który po noszeniu przez cały dzień ciężkiego obuwia, musi pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji swych stóp.

Od producenta:
Skład:
Pojemność: 500 ml
Cena: 9.20 zł do kupienia tutaj
Opinia:
Mydło otrzymujemy w przeźroczystej, plastikowej butelce z pompką. Opakowanie według mnie jest dosyć delikatne, materiał z którego je wykonano niezwykle giętki, więc oby tylko nie spadło wam na podłogę. Do pompki nie mam żadnych zarzutów, ponieważ przez cały czas działała bez zarzutu, nie zacinała się, nie wylewała "potoku" kosmetyku.


Mydło ma fajny, zielony kolorek i przyjemną konsystencję. Nie zlewa się z dłoni, za to wytwarza obfitą piankę. Zapach pasuje do charakteru kosmetyku - pachnie tutaj miętą w najprawdziwszej postaci. Aromat może nie trwa w nieskończoność, ale podczas mycia jest obecny i to w niezłej sile. 


Mydło oczyszcza i odświeża stopy. Delikatnie chłodzi, ale też zmiękcza i nawilża skórę. Mąż po całym dniu ciężkiej pracy i przemierzeniu wielu kilometrów, uwielbiał korzystać z tego produktu, ponieważ przynosił jego stopom ogromną ulgę i ogólne odprężenie. Nie zauważył jednak, by jakoś specjalnie niwelował pocenie. Jedynie chronił przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Niemniej, mydło BingoSpa zostało przez mojego faceta wykorzystane w stu procentach, a nawet usłyszałam o chęci zakupu kolejnego opakowania kosmetyku :)

2 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger