sobota, 10 października 2015

Nawilżająca odżywka do paznokci z olejkiem z alg.

Uwielbiam poznawać nowe odżywki do paznokci. Ogólnie moje pazurki nie są zbyt kruche, łamliwe, ale od czasu do czasu przydaje im się nieco wzmocnienia. Szczególną sympatią darzę odżywki Laura Conti. One naprawdę działają, a nie tylko wyglądają. Dziś poznajcie kolejny świetny produkt firmy Coloris.

Od producenta:
Skład:
Pojemność: 12 ml
Cena: 8.99 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Odżywkę kupujemy w standardowej buteleczce, bez udziwnień, ale z konkretną oprawą w postaci kartonowego pudełeczka. Na nim znajdziemy wszystkie informacje dotyczące kosmetyku, oczywiście wraz ze sposobem użycia. Odżywka raczej nie pomyli się nam z lakierem, ponieważ producent zadbał o wyraźne zaznaczenie nazwy i przeznaczenia produktu. To lubimy i jak najbardziej cenimy :)
Odżywkę aplikujemy przy pomocy niewielkiego, wydłużonego pędzelka. Trzeba się nim trochę namachać, ale wraz z biegiem czasu dojdziemy do wprawy i docenimy te mikre rozmiary. Wielki pędzel mógłby tylko narobić szkód, mniejszy dociera w każde miejsce na płytce paznokcia. 


Odżywka jest oczywiście bezbarwna. Błyskawicznie schnie, więc nie musicie się martwić o intrygującą mozaikę kształtów odbitą na paznokciu zupełnie niechcący ;)
Odżywka sprawdza się jako lakier bazowy pod kolorowe emalie, ale nawet solo wygląda nienagannie. Dzięki niej paznokcie ładnie błyszczą. Odżywka likwiduje kruchość, łamliwość pazurków. Sprawia, że nie są aż tak podatne na najmniejszy nacisk, czy delikatne uszkodzenia ogólnego pochodzenia. Ma nawilżać płytki i faktycznie to czyni. Obietnice producenta uznaję za wypełnione w stu procentach. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger