niedziela, 25 października 2015

Intensywne serum wzmacniające paznokcie.

Tym razem z możliwości poznania produktu od Luxury Paris ucieszyła się moja mama. Do testów podarowałam pewien produkt, przeznaczony do wzmocnienia paznokci. Czy w jej przypadku przyniósł oczekiwane efekty?

Obraz w treści 2

INTENSYWNE SERUM WZMACNIAJĄCE PAZNOKCIE
Od producenta:
Serum intensywnie wzmacnia paznokcie, zabezpieczając je przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem się. Połączenie tytanu i diamentu sprawia, że na powierzchni paznokcia powstaje twarda warstwa, która zabezpiecza paznokcie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo serum odżywia i silnie nawilża, dzięki czemu paznokcie wyglądają pięknie i zdrowo.


Skład:
Pojemność: 12 ml
Cena: ok. 17 zł
Opinia:
Opakowanie serum jest bardzo podobne do tego, które pokazywałam wam tutaj. Preparat stosowany przez moją mamę, aktualnie traktowany jest tylko jako podkład. Czas pełnej kuracji dobiegł końca, a na efekty nie trzeba było czekać w nieskończoność. 
Serum nakładamy przy pomocy sprytnego pędzelka, bez rozlewania produktu na skórki. Nie powstają także smugi czy pęcherzyki powietrza, serum szybciutko wysycha. Systematyka w stosowaniu może i nie jest najłatwiejsza do ogarnięcia, jednak po pewnym czasie nawyk aplikacji wzmacniającego preparatu wejdzie wam w krew. 
Mama uznała, że jako jedno z niewielu, to serum faktycznie działa. Obietnice producenta nie kończą się na opisie opakowania, a mają odzwierciedlenie w realu. Serum świetnie utwardza płytki paznokci, dzięki czemu nie łamią się, nie pękają i nie rozdwajają. Są twarde, mają ładny i zdrowy odcień. Teraz mama z dumą pokazuje swe dłonie, ponieważ zadbane paznokcie stały się ich prawdziwą ozdobą. Dzięki serum od Luxury Paris, wreszcie osiągnęła to co zamierzała :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger