poniedziałek, 5 października 2015

Woda perfumowana Nicole 767.

Za sprawą akcji testerskiej zorganizowanej przez Trusted Cosmetics, mój mąż mógł przetestować jeden z zapachów Nicole.Nuty: (świeże) białe piżmo, zielone jabłko, cedr, owoc macluri, jaśmin, paczula, tuja, sosna syberyjska, wetyweria
Pojemność: 30 ml
Cena: 13.99 zł
Moja opinia: 
Woda perfumowana mieści się w niewielkim flakoniku z matowego szkła. Zerkałam na stronę producenta i widziałam, że perfumy damskie posiadają identyczne opakowanie. Szkoda, bo wiecie jak to z facetami bywa - gapy, które mogą się pomylić;) Flakonik został wyposażony w solidny dozownik rozpylający zapach równomiernie, niczym mgiełka, a nie jednolitym strumieniem. Na zakrętce widnieje numer danego produktu.
Mąż zachwycił się zapachem tej wody już od momentu pierwszego powąchania. Nuty świadczą o lekkości aromatu wody perfumowanej 767, co też ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Woń jest zmysłowa, ale i mocno orzeźwiająca. Trwałość oscyluje w granicach kilku godzin, by następnie stopniowo słabnąć i łączyć się z zapachem skóry, tworząc niezgorszą kompozycję. 
Mąż jest bardzo zadowolony z wody perfumowanej Nicole 767 i z pewnością w najbliższym czasie, skusi się na kolejny zapach tej firmy. 

2 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger