poniedziałek, 5 października 2015

Kwiaty i bukieciki z czekoladowych drażetek.

Jestem wielką miłośniczką niebanalnych prezentów. Popieram i podziwiam wszystko to, co zostało wykonane ręcznie. Taka rzecz jest unikatowa, osoba która ją tworzy wkłada w pracę całe swe serducho. Nie dziwcie się więc, że gdy ujrzałam cuda jakie oferuje Viva Fiori przecierałam oczy ze zdumienia. Jak coś tak pięknego można wykonać ręcznie? Można!


Do testów otrzymałam dwa niewielkie dzieła sztuki. Są to: kwiat i cały bukiecik wykonany z czekoladowych drażetek. 
Ilość płatków: 5
Długość: 33 - 35 cm
Cena: 8 zł do kupienia tutaj

Ilość płatków: 12 + pręciki
Długość: 12 - 14 cm
Cena: 13 zł do kupienia tutaj

Same chyba przyznacie, że kwiatuszki prezentują się naprawdę fantastycznie! Będą idealnym prezentem dla solenizanta w każdym wieku. Z większej ilości kwiatuszków, można skomponować prześliczny bukiecik, który sprawdzi się m.in. jako ślubna "wiązanka" Pani Młodej.
Na sto procent takie dzieło sztuki będzie unikatowe, a twórca kwiatów dołoży maksimum starań, by zadowolić gusta nawet najwybredniejszego klienta. Z podziwem oglądałam otrzymane egzemplarze. Zostały dopracowane w najmniejszym szczególe, nie zapomniano nawet o pręcikach ;)
Oferta Viva Fiori jest bardzo bogata, więc każdy znajdzie u nich coś dla siebie i swoich najbliższych Cieszę się, że powstają firmy oferujące unikalne prezenty. A że Viva Fiori ma swą siedzibę w uwielbianym przeze mnie Krakowie, jestem tym bardziej usatysfakcjonowana. A, zapomniałabym o najważniejszym - płatki kwiatów można zjeść, ponieważ są one tak naprawdę czekoladowymi drażetkami :)

2 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger