piątek, 30 października 2015

Krem na każdą porę roku.

Oto ostatni kosmetyk Luxury Paris, który otrzymałam do testów.

Obraz w treści 2
Od producenta:
Natychmiast odżywia, głęboko nawilża i wygładza skórę dłoni. Bogata formuła intensywnie regeneruje skórę suchą, nadaje jej miękkość i jedwabistą gładkość. Serum doskonale chroni przed działaniem czynników zewnętrznych i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Już od pierwszego zastosowania wygląd dłoni i paznokci zauważalnie się poprawia. Regularne stosowanie zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry dłoni.
Skład:
Pojemność: 100 ml
Cena: ok. 11 zł
Moja opinia: 
Łasa na ładne opakowania kosmetyków, z wielką uwagą przystąpiłam do oględzin tubki kremu od Luxury Paris. Muszę przyznać, że wygląda bardzo elegancko, unikatowo i niebanalnie. Uroda idzie w parze i z poręcznością, ponieważ "obsługa" nie sprawia tutaj żadnych problemów. Jednym ruchem otworzymy czy zamkniemy tubkę. Na niej znalazło się też miejsce na dokładny opis działania kosmetyku itp.


Krem charakteryzuje przyjemna, treściwa, ale łatwa do rozprowadzenia konsystencja. Zapach tak jak w przypadku tego produktu, oczarował mnie ciekawymi, ujmującymi i niezwykle zmysłowymi nutami. Mam ciągłą ochotę na nakładanie kremu na swe dłonie, więc zamysł producenta zdał egzamin na ocenę celującą :)


Krem szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie tłustej, lepkiej warstwy. Nie trzeba czekać w nieskończoność na jego wniknięcie w skórę. Produkt zapewnia dłoniom odpowiedni stopień nawilżenia i odżywienia. Nawet suche skórki wokół paznokci nie pozostają obojętne na jego działanie. Krem będzie znakomitym uzupełnieniem zimowej kosmetyczki, chociaż tak udany kosmetyk sprawdzi się o każdej porze roku.

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger