poniedziałek, 9 marca 2015

Paletka Sleek.

Nie maluję się codziennie, ale w takie specjalne dni szukam dobrej jakości tuszu czy cieni do powiek. Jeśli chodzi o te drugie, to w moim przypadku prym wiodą paletki Sleek. Mam dwie, w tym jedna pochodzi ze sklepu AlleDrogeria.pl 


SLEEK MAKEUP OH SO SPECIAL i-DIVINE PALETTE

Ilość cieni: 12
Cena: 39.99 zł
Moja opinia:
Dwanaście cieni uruchomiło w mojej głowie sporą ilość kombinacji jeśli chodzi o łączenie kolorów. Barwy jak najbardziej mi odpowiadają, ogólnie rzecz biorąc, każda z was, w tej paletce odnajdzie dla siebie odpowiednie odcienie. 
Jestem osobą, która maluje się okazjonalnie, a dodatkowo nie włada pędzlem niczym słynny Matejko. Niemniej jednak z paletką Sleek, tworzenie oprawy oczu jest łatwe, szybkie i przyjemne. W eleganckim opakowaniu, znajdziemy jeszcze aplikator, ale ja z niego nie korzystam :)
Cienie są idealnie napigmentowane, intensywne, bardzo trwałe i wydajne. Świetnie się rozcierają, nie tworzą jednobarwnych plam. Te matowe mocno przypadły mi do gustu, natomiast brokatowe lubią się osypywać, więc radzę na nie uważać i koniecznie pamiętać o bazie przed aplikacją. Cienie nie kruszą się na potęgę, nie zbierają w załamaniach powieki. Minusem może być tylko i wyłącznie dostępność paletki, bo poza sklepami internetowymi, w takich miejscowych, niestety jej nie dostrzegłam. Cena jak za taki fajny zestawik jest naprawdę rozsądna i nie rujnująca kobiecego budżetu. 

4 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger