wtorek, 17 marca 2015

Kolczykownik z ShipGratis.eu

Od dziecka pałam ogromną miłością do kolczyków. Nie kupuję drogich, ale szukam takich, które będą pasowały do różnych stylizacji, przyciągną uwagę, a nawet w razie konieczności, poprawią mi humor. Swoje skarby trzymałam w wyścielanym materiałem pojemniczku. Niestety, niniejszy element biżuterii lubi się gubić. Kolczyków pozbawionych pary, albo takich z brakiem zatyczki, mnożyło się na potęgę, więc trzeba było coś zaradzić. Wybór padł na produkt od ShipGratis.eu

http://shipgratis.eu/

Tutaj już zapełniony :)


Wymiary: 18 x 8 cm
Cena: 24.80 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Zaznaczam, że na kolczykowniku widzicie tylko mały ułamek mojej kolekcji. Nazbierałam tego wszystkiego całkiem sporo, więc w najbliższym czasie planuje zakup kolejnego stojaka. Kolczykownik z ShipGratis.eu, wykonany jest z twardego, solidnego plastiku. Nic się nie zgina, nie odkształca, chociaż materiał wydaje się być niezbyt trwały. Stojaczek nie przewraca się nawet, jeśli bogato ozdobimy go naszą biżuterią. Dziurki do umieszczenia kolczyków są uniwersalne, nie ma problemu z przytwierdzeniem poszczególnych egzemplarzy w przeznaczonym do tego celu miejscu. W moim przypadku, większe wkrętki spokojnie dałam radę przypiąć do kolczykownika. 
Dzięki takiemu gadżetowi, łatwo znaleźć wybraną parę kolczyków, które przecież czasem są bardzo malutkie i skłonne do opuszczania swego lokum. Jednocześnie nie niszczą się, bo przechowywane w jednym pudełku ulegają starciu, ukruszeniu, odkształceniom. 
Kolczykownik, to także obowiązkowy gadżet dla osób produkujących samodzielnie przeróżne kolczyki. Ja nie mam takiego talentu, ale znajoma uznała, że niniejszy produkt świetnie sprawdza się w podobnej sytuacji. Można jednocześnie zaprezentować swoje wyroby klientom, a jeśli tworzymy biżuterię w stopniu zaawansowanym, nie ma nic lepszego od kolczykownika umieszczonego na sklepowej ladzie :) 
Trzydzieści sześć par kolczyków, u mnie wreszcie znalazło swoje miejsce. Teraz cała ta biżuteryjna kompozycja, świetnie prezentuje się na półce i co najważniejsze, ułatwia wybór kolczyków do odpowiedniej stylizacji. Nie wiem jak wy, ale ja takim prostym, ale jakże przydatnym gadżetem jestem oczarowana. Cena nie jest zbyt wygórowana, więc kto chce taki stojak mieć, zachęcam do zakupów.

3 komentarze:

  1. Te by mi się taki przydał, ale chyba trochę mniejszy, by starczył ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ale masz tych kolczyków, tylko pozazdrościć :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger