niedziela, 22 marca 2015

Olej z pestek moreli Ol'Vita.

Jakiś czas temu, od firmy Ol'Vita, otrzymałam naturalny, ciekawy olej. Z przyjemnością z niego korzystam, a że jest bardzo wydajny, pobędzie ze mną jeszcze trochę czasu :)


Od producenta:

Skład:
Pojemność: 50 ml
Cena: 13.63 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Olej z pestek moreli, po raz pierwszy zagościł pod moim dachem. Nigdy wcześniej nie stosowałam takiego produktu, ale skład momentalnie mnie przekonał. Olej nie zawiera barwników, konserwantów i innych chemicznych świństw, które zwykle przynoszą więcej szkody niż pożytku. Opakowanie mnie kojarzy się z wyrobami aptecznymi ;) Szklana butelka, wyposażona w sprytną pipetę, pasuje do rodzaju produktu, a także znacznie ułatwia jego wydobycie. Zwykle producenci decydują się na prosty zakraplacz, albo wielką dziurę zamiast jakiegokolwiek dozownika. Wreszcie ktoś ruszył głową i zrozumiał, że aplikacja oleju prosta nie jest.
Konsystencja wyrobu firmy Ol'Vita, to rzecz oczywista, aczkolwiek ten olej nie charakteryzuje zbyt gęsta faktura. Jest lekki, przyjemny dla skóry. Pachnie słodko, marcepanowo, można dosłownie rozpłynąć się w takich aromatach!
Olej z pestek moreli, stosuje między innymi jako dodatek do kąpieli. Wspaniale nawilża ciało i zapewnia znakomite ukojenie po ciężkim dniu. Produkt nakładam również na buźkę - jako zamiennik maseczki. Nadaje mojej cerze miękkość, odpowiednie odżywienie, które z pewnością nie osiągnę po zwykłym mazidle do twarzy. Olej dosyć często wędruje także na dekolt - tutaj sprawdza się równie dobrze jak w poprzednich dwóch przypadkach. Jednym słowem, olejem z pestek moreli jestem po prostu zachwycona. Wbrew pozorom, wchłania się naprawdę szybko, nie pozostawia tłustej, nieprzyjemnej warstwy, a działa o wiele lepiej niż niejeden drogi kosmetyk. Zdecydowanie polecam, jeśli tylko macie ochotę i potrzebę go poznać.

2 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger