sobota, 21 marca 2015

Miski do mieszania - Maki

W kuchni wszelakiego rodzaju pojemniczków, kubeczków i miseczek, nigdy nie jest dość. Zawsze wszystko się przyda, bo dobra gospodyni, to gospodyni posiadająca odpowiednie akcesoria do przygotowywania potraw :) Tym razem, chciałam wam zaprezentować zestaw miseczek od BranQ.


KOMPLET TRZECH MISEK DO MIESZANIA - MAKI
(1,5 L + 2 L + 2,5 L)
Miseczki są bezbarwne, ozdobione tylko i wyłącznie, starannie odwzorowanym wizerunkiem maków. Dzięki temu, prezentują się świetnie, stanowią wspaniałą ozdobę kuchni i nie trzeba chować ich w najciemniejsze zakamarki szafki. Pod spodem, producent umieścił gumową "otoczkę" - miseczka nie ma szans na niekontrolowane przesuwanie.
Każda posiada wygodny uchwyt ułatwiający chwytanie. Przenoszenie wody, mleka i innych płynnych składników, nie należy do czynności lekkich. Teraz nie musimy się tym martwić.
Miski zostały wyposażone w wylewkę, więc pomyślano również o łatwym przelewaniu, bez brudzenia wszystkiego wokół.
To, co przyjęłam z wielką radością, mieści się na bocznej części misek. Mowa o wyraźnej podziałce, prawdziwym niezbędniku podczas pichcenia. Precyzyjne odmierzanie, jeszcze nigdy nie było tak proste! Miseczki można łatwo utrzymać w czystości, a i nie zajmują zbyt wiele miejsca - włożone "jedna w drugą". Kupicie je tutaj w komplecie lub osobno. Dostępne także w kolorze zielonym oraz lawendowym. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger