wtorek, 17 marca 2015

Myje naczynia i dba o kobiece dłonie.

Jeśli macie w domu zmywarkę, to jesteście prawdziwymi szczęściarami. Jednak jeśli pozostaje wam ręczne mycie naczyń, tak jak w moim przypadku, przetestujcie ciekawy balsam Alpinweiss. Produkt kupicie za pośrednictwem firmy P&D Polska


Pojemność: 500 ml
Cena: 5.63 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Nad opakowaniem płynu rozwodzić się nie muszę, wszystko jest oczywiste :) Fajnie, że mogę stale kontrolować stan ubywającego produktu, bo domyślać się czy aby mam jeszcze w domu trochę płynu do mycia naczyń, byłoby w mym odczuciu czystą zbrodnią.
Balsam jest dosyć gęsty, więc nie trzeba go wiele, by wytworzyć solidną i silną w działaniu pianę. Jednocześnie zyskujemy na wydajności, a i kilka grosików też w kieszeni pozostaje. 
Balsam posiada aloesowy, świeży zapach. Cytrynowe już mi się znudziły, także zafundować sobie taką odmianę czasami warto. Dużą uwagę zwracam na ochronę dłoni, w związku z tym preparat do mycia naczyń powinien być nie tylko skuteczny, ale i delikatnie obchodzić się z moimi łapkami. Balsam Alpinweiss na szczęście nie wysusza i nie podrażnia skóry dłoni, mycie naczyń mogę uznać za czynność w miarę znośną. Cóż, jakoś do pomocy nikt się nie garnie, więc warto mieć odpowiedniego sprzymierzeńca do walki z brudnymi garami :)

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger