poniedziałek, 9 lutego 2015

Regeneracja suchych dłoni.

Zima pokazuje na co ją stać. Śnieg sypie, a z domu też trzeba wyjść. By mieć pewność, że nasze dłonie są odpowiednio chronione, warto zabezpieczyć je wcześniej. Do tego celu najlepiej wykorzystać regenerującą maskę, którą zakupicie w sklepie interenetowym Villa Cosmetics.

Od producenta:
Kosmetyk Regenerująca maska do dłoni przeznaczony jest do skóry dłoni suchych i zniszczonych. Maska przyspiesza regenerację uszkodzonego naskórka dłoni oraz intensywnie nawilża. Chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych i poprawia miękkość i elastyczność naskórka. Produkt nadaje jedwabistą gładkość skórze. 
Skład:
Pojemność: 175 ml
Cena: 29.99 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Rzadko mam okazję korzystać z kosmetyków Bielendy z linii profesjonalnej. Testowałam swego czasu masło do ciała i peeling należący do tej serii i pamiętam, że z obydwóch produktów byłam zadowolona. Teraz przywędrowała do mnie maska, przeznaczona do pielęgnacji i regeneracji dłoni.
Produkt otrzymujemy w miękkiej tubie zamykanej na "klik". Na opakowaniu brakuje większej ilości informacji na temat kosmetyku, ale całe szczęście że skład i sposób użycia postanowiono jednak zamieścić :) 


Maska ma zwartą, treściwą konsystencję w kolorze brudnej bieli. Niemniej jednak dobrze rozprowadza się na skórze, a w moim przypadku, wchłania po prostu błyskawicznie. To jawny obraz tego, że mam strasznie wysuszone łapki. Pachnie świeżo, przyjemnie, długotrwale.


Kosmetyk stosuje według samodzielnie stworzonego schematu. Co drugi dzień, najczęściej wieczorem, bo wtedy mam więcej czasu dla siebie, nakładam na dłonie dużą ilość maski regenerującej. Następnie delikatnie, by nie zetrzeć kosmetyku, zabezpieczam dłonie bawełnianymi rękawiczkami. Na wchłonięcie maski nie muszę czekać zbyt długo... 
Po takiej kuracji, moje dłonie są gładkie, idealnie nawilżone, a także zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Maska jest bardzo wydajna, więc nie możemy narzekać na cenę. Jeśli macie ochotę zakupić produkt, by poprawić wygląd swych dłoni, zajrzyjcie do sklepu internetowego Villa Cosmetics tutaj i wrzućcie go do koszyczka. Nie zapomnijcie polubić profilu sklepu na Facebooku klik

3 komentarze:

  1. maski na dłonie jeszcze nie stosowałam, zawsze nakładam dużo kremu i pozwalam mu wchłonąć się :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie miała takiego produktu, ale w tym roku taka maska by mi się przydała.

    OdpowiedzUsuń
  3. To coś dla mnie, mam bardzo przesuszoną skórę na dłoniach...

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger