sobota, 14 lutego 2015

Nail Care - serum ochronne do stóp i paznokci.

Kolejny produkt od KOSMED, powędrował do mojej znajomej. Od jakiegoś czasu zmaga się z grzybicą paznokci u stóp, a ten specyfik przeznaczony jest właśnie na takie problemy. Czytajcie dalej, a dowiecie się czy zdał egzamin.


Od producenta:
Skład:
Pojemność: 10 ml
Cena: 11 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Serum otrzymujemy w buteleczce identycznej jak ta mieszcząca lakier czy odżywkę do paznokci. Niewielki, wąski pędzelek, świetnie rozprowadza specyfik. Konsystencja Nail Care należy do bardzo wodnistych, więc trzeba ostrożnie wszystko aplikować. Oczywiście umiar wskazany-po co produkt marnować prawda?
Serum po wmasowaniu szybko się wchłania. Nie tworzy na płytkach paznokci tłustej warstwy, więc wykonywanie zwykłych, domowych czynności nie będzie rzeczą niemożliwą. Jeśli chodzi o zapach, to mogą być z nim pewne problemy... Mnie ani przyjaciółce, aromat Nail Care nie przeszkadzał, ale wiem doskonale, że znajdą się jego przeciwnicy. Serum pachnie bardzo intensywnie. Wyczuwam tutaj ciekawą, eteryczną mieszankę (drzewo herbaciane, rumianek). Po kilkunastu minutach wszystko traci na sile i o zapachu zapominamy, aż do kolejnego zastosowania serum. 
Z działania Nail Care, moja znajoma jest naprawdę zadowolona. Serum świetnie regeneruję płytkę paznokcia, a także skórki wokół niego, nawilża, odżywia. Dzięki produktowi od Kosmed, pazurki uzyskują ładny blask, wyglądają na zadbane. Nail Care można stosować nawet u dzieci od trzeciego roku życia. Cena i działanie zachęca, więc jeśli taki specyfik uważacie za potrzebny, nie wahajcie się przed jego zakupem. 

3 komentarze:

  1. A my aktualnie jtestujemy tez te serum. A ty co dostałaś na walentynki?

    OdpowiedzUsuń
  2. Bo to serum od niedawna dopiero jest na rynku. Niemniej wyjątkowo skuteczne (sprawdziłem na sobie ;)) Teraz stosuję go profilaktycznie chodząc na basen ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger