niedziela, 8 lutego 2015

ARS 3°~ARS 4° Intensywnie wygładzający krem pod oczy.

Moja mama dawno nie testowała żadnego kosmetyku, dlatego też podsunęłam jej jeden z kremików od Dermedic. Bardzo lubi produkty tej marki, każdy który miała okazję poznać, sprawdzał się i co najważniejsze przynosił widoczne, a także pozytywne efekty.

Od producenta:

Skład:
Waga: 15 g
Cena: ok. 40 zł
Moja opinia:
Jak zwykle w przypadku kosmetyków od Dermedic, mamy idealnie opisane opakowanie. Nie trzeba szperać w internecie, by znaleźć informację na temat kremu. Niestety zauważyłam, że ostatnio duża część producentów o tym zapomina. We wnętrzu kartonowego pudełeczka, znajdziemy małą, ale niezwykle zgrabną buteleczkę typu airless. Osobiście nie toleruję kremów z dozownikiem w postaci kaniuli, a takie często wykorzystuje się w mazidełkach pod oczy. Tutaj mamy solidną, działającą sprawnie aż do końca pompkę. U mojej mamy jedno naciśnięcie aplikatora, uwalniało porcję kremu idealną do zastosowania "pod jedno oko" :)


Krem posiada lekką, ale też niezbyt płynną konsystencję. Nie przetłuszcza delikatnych okolic oczu, szybko się wchłania. Produkt należy do grupy bezzapachowych, co uznaję za znakomite rozwiązanie. Mamy mniejszą szansę na wystąpienie podrażnień, także krem będzie odpowiedni dla osób wrażliwych i tych, które nie przepadają za kosmetykami o mocnych aromatach. 


Moja mama ma bardzo suchą skórę pod oczami i bardzo widoczne cienie, dlatego krem trafił do odpowiedniej osoby. Odpowiednio nawilża, usuwa uczucie napięcia, a nawet w miarę swych możliwości, niweluje cienie! Mama jest z  niego zadowolona i z pewnością zakupi kolejne opakowanie. Krem nie należy do tanich, ale wydajność i samo działanie sprawia, że pieniędzy nie wyrzucamy w błoto. 

3 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger