sobota, 21 lutego 2015

Flamastry CREA+ Decor

Stary wazon nie wygląda zbyt dekoracyjnie?  Pojemniczek na przybory już wam się znudził i poszukujecie takiego z oryginalną grafiką? A może wasze dzieci chciałyby poznać flamastry, dzięki którym rozwiną swe zdolności manualne i oczywiście pobudzą wyobraźnię? Jeśli na te pytania odpowiedziałyście twierdząco, to musicie poznać ciekawy produkt od ALPINO. W ramach współpracy, firma "INTER" Sp. z o.o. dostarczyła mi magiczne flamastry. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni :)
Ilość: 7 szt. w opakowaniu
Moja opinia:
W opakowaniu znajdziemy siedem flamastrów o żywych, wyrazistych kolorach. Co najważniejsze, barwa ta nie zmienia swej intensywności na pomalowanej powierzchni. Flamastry pewnie leżą w dłoni, więc nawet mniejsze szkraby będą mogły swobodnie z nich korzystać. 
Produkt Alpino został przetestowany przez nas w stu procentach. Flamastrami malowaliśmy na powierzchniach szklanych, drewnianych, metalowych, plastikowych, a nawet na kamieniu! Poniżej przedstawiam tylko maleńką część naszej twórczości... Jak widzicie, dzięki flamastrom możemy wyczarować dowolne, bajeczne wzory. To co stworzymy dosyć szybko wysycha, w zależności od danej powierzchni. Nic się nie rozmazuje, a usunięcie z łapek pozostałości flamastra, nie sprawia większych problemów.
Polecam i popieram takie zabawki, ponieważ nic nie rozwija lepiej zdolności manualnych dziecka. Gdy pogoda nie zachęca do spacerów, warto sięgnąć po produkt CREA+ Decor - znakomita zabawa gwarantowana :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger