środa, 25 lutego 2015

Normacne Preventi Płyn micelarny.

Lubię kosmetyki Dermedic, a w szczególności te należące do serii Normacne Preventi. Tym razem, chciałam wam przedstawić micel, odpowiedni dla osób o skórze mieszanej i tłustej. Czy warto pokładać w nim nadzieję jeśli chodzi o codzienny demakijaż?

Od producenta:
Skład:
Pojemność: 200 ml
Cena: ok. 20 zł
Moja opinia:
Stosunkowo niedawno doceniłam płyny micelarne. Wcześniej ograniczałam się tylko do podstaw: toników, mleczek. Jednak oczyszczanie skóry w tak ubogiej postaci, może być niewystarczające. Dlatego też z chęcią przystąpiłam do testów micela Normacne Preventi. Kosmetyk otrzymujemy w przeźroczystej buteleczce, więc stale kontrolujemy ilość ubywającego płynu. Producent zdecydował się na dozownik typu "press" - mądre, wygodne rozwiązanie. Micel może także z nami podróżować, bo butelka jest smukła, nie zajmie dużo miejsca, a też nic z niej nie wypłynie podczas transportu. Na wyjazd służbowy, wakacje jak znalazł! 


Płyn ma bardzo delikatny, nawet rzekłabym, słabo wyczuwalny zapach. Nie będzie przeszkadzał i sprawdzi się pod tym względem u wrażliwców. 
Radzi sobie świetnie z wszelakimi podkładami, fluidami, cieniami do powiek, Tusze wodoodporne, usuwa po kilkusekundowym przyłożeniu do rzęs nasączonego płatka kosmetycznego, jednocześnie nie tworząc efektu pandy. Nie podrażnia oczu, nie powoduje ich zaczerwienienia i łzawienia. Micelek nie wysusza, nie ściąga skóry. Pozostawia uczucie idealnie oczyszczonej cery, bez tłustego filmu. Stosuję go codziennie z chęcią i przekonaniem, że skóra zostaje uwolniona od wszystkich zanieczyszczeń. 

2 komentarze:

  1. seria Hydra in3 bardzo przypadła mi do gustu więc ten również chętnie wypróbowałabym :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Udane mają te swoje micele.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger