niedziela, 9 kwietnia 2017

Kawa rozpuszczalna o smaku kokosowym

Wielokrotnie wspominałam wam, że bez kawy nie wyobrażam sobie życia. Tak samo sprawa wygląda z herbatą, ale to chyba ta pierwsza wygrywa i gości u mnie najczęściej. Mnóstwo sklepowych kaw już przetestowałam. Większość z nich jest w zupełności przeciętna, do sporego grona produktów nie powracam w późniejszym czasie. Jednak jakiś czas temu odkryłam kawę, która z pewnością pozostanie ze mną na dłużej. Mowa o produkcie od Tea & Coffee Rebels.

 Zdjęcie użytkownika Tea Rebels.
Od producenta:

Waga: 60g
Cena: 19.99 zł do kupienia tutaj
Moja opinia: 
Jak ja kocham ich opakowania. To już kolejny produkt od Tea & Coffee Rebels, który zamknięto w tak przepięknej puszce. Trzeba przyznać, że i w tym przypadku grafika powaliła mnie i nie tylko mnie na kolana. Ta pani widoczna na puszce, a dokładniej rzecz ujmując jej mina... No mistrzostwo świata! 

Z boku możemy dostrzec ciekawą sentencję w języku polskim i angielskim. Górna część puszki, została wcześniej odpowiednio zabezpieczona. Mam więc pewność, że otrzymuję produkt o najwyższej jakości i że nikt wcześniej do niego nie zaglądał i nie sprawdzał wnikliwie. Niby drobiazg, ale dla mnie mający ogromne znaczenie. Kawę umieszczono w foliowym woreczku, mieszczącym aż 60g produktu. Po jego otwarciu poczułam zapach, który z pewnością zapamiętam na długo...
Kawa podczas parzenia, ale także i później, pachnie po prostu obłędnie! To faktycznie aromat kokosa, który w połączeniu z zapachem kawy, tworzy niesamowitą mieszankę.


Kawę rozpuszczalną Wake Up Coffee, piję zazwyczaj rano, na pobudzenie. Oczywiście od czasu do czasu sięgam po produkt o innych porach. Wbrew pozorom, zawartość puszki wystarcza na długo, nawet u takiego wielkiego kawosza jak ja. Przygotowany napój pobudza, zachęca do działania, maksymalnie motywuje i odgania resztki snu. Dzięki dodatkowi w postaci kokosowego aromatu spożywczego, kawa stała się niebanalna, a także bardzo smaczna. Idealna do picia w samotności, ale również w towarzystwie przyjaciółek. Będzie znakomitym napojem podczas ploteczek i spotkań w gronie rodzinnym. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger