piątek, 5 lutego 2016

Pomarańczowy balsam do ust.

Jak wielokrotnie wspominałam, moim uzależnieniem są między innymi balsamy i pomadki do ust. Mam tego wszystkiego całkiem sporo, ale chętnie kupuję i testuję nowe produkty. Tym razem, po raz kolejny, chciałam wam przedstawić balsam z asortymentu firmy Coloris. Ich kosmetyki do ust znam całkiem dobrze, więc byłam nieco przygotowana na to, co znajdę w tym uroczym opakowaniu.


Od producenta:
Skład:
Cena: 5.49 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Balsam posiada dwa opakowania. Jedno tekturowe na którym znajdują się informacje dotyczące produktu, skład itp. Drugie jest tym, pozostającym z nami do końca. Mamy tutaj do czynienia ze sztyftem, więc aplikacja kosmetyku należy do błyskawicznych, higienicznych i precyzyjnych. Nawet gdy prowadzimy samochód albo jedziemy w zatłoczonym autobusie, spokojnie damy radę nałożyć balsam we właściwe miejsce. Mechanizm wysuwający sztyft działa bez zarzutu. Nie zacina się już przy pierwszym użyciu, nie trzeba wciskać kosmetyku na siłę do wnętrza opakowania.

Balsam ma pomarańczowy kolorek, ale na ustach barwa ta jest prawie niewidoczna. Tylko wnikliwy obserwator coś tam dostrzeże. Kosmetyk pachnie soczystą pomarańczą, chociaż zapach może się wydawać nieco chemiczny. Gdyby był mniej intensywny wszystko wypadłoby o wiele lepiej. W sumie do mocy aromatu można się przyzwyczaić.

Balsam nawilża i odżywia usta. Nie wywołuje uczucia obciążenia, nie zbiera się w kącikach czy załamaniach. Jego działanie może nie jest spektakularne i oszałamiające, ale kosmetyk stanowi miłe urozmaicenie codziennej pielęgnacji. Chętnie z niego korzystam...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger