wtorek, 9 lutego 2016

Lakierowe trio - Podniebne sny.

Nie mam bladego pojęcia jakie kolory nosi się teraz na paznokciach. W sumie maluję je tak, jak mnie się podoba, nie podążam za trendami - i tak bym się zgubiła ;) Dziś chciałam wam pokazać trzy lakiery Coloris, które pozwolą stworzyć niebanalny manicure. Kolorki dla mnie są idealne, a nazwy zestawów po prostu rządzą!
Od producenta:
Zestaw 3 emalii do paznokci o pięknym połysku i wyjątkowej trwałości.Unikalne komponenty (bez formaldehydów) oraz specjalna kompozycja żywic pozwoliły na uzyskanie emalii twardszej i odporniejszej na ścieranie niż tradycyjna emalia.
Pojemność: 3x11 ml
Cena: 17.97 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Otrzymałam zestaw o nazwie "Podniebne sny". Firma faktycznie miała pomysł na trafne określenie produktów. Lakierowe trio mieści się w plastikowym, przeźroczystym opakowaniu. Pojemność każdej buteleczki jest według mnie akuratna - nie za mało, niezbyt dużo. Mam mnóstwo lakierów z resztkami zaschniętymi gdzieś na dnie, które pewnie trzeba będzie wyrzucić. W przypadku emalii Laura Conti, myślę że wszystko wykorzystam, aż do ostatniego mililitra. 

Producent zafundował nam pędzelek wprost idealny! Sprawnie i precyzyjnie rozprowadza on odpowiednią ilość lakieru, jakieś pojedyncze, odstające włoski nie burzą efektu. Już przy pierwszych pociągnięciach uzyskujemy naprawdę ładną, nasyconą barwę.


Do testów otrzymałam trzy lakiery w ciekawych kolorach. Każdy przypadł mi do gustu i każdy z chęcią aplikuję na swoje pazurki. Można je ze sobą łączyć, ale równie schludnie prezentują się solo. Tutaj trzeba wykorzystać wyobraźnię i tworzyć... Lakier jest w stanie wytrzymać ok. trzech dni. To nie jakieś szczególne osiągnięcie, ale całkiem niezły wynik. Ważne, że nie odpryskuje wielkimi płatami, ale stopniowo ściera się na końcach. Cena też nie należy do specjalnie wysokich, więc nie pozostaje mi nic innego, jak sprawdzić inne warianty kolorystyczne. Do tego samego zachęcam i was.

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger